Přidal do kategorie Reklamní články on Květen 10 2011, 0 komentářů

Mnoha lidem se v dnešní hektické době přihodí, že akutně potřebují peníze. Co se stane, když bude váš vůz vyžadovat opravu? Budete mít dostatek peněz bez toho, abyste si museli vypůjčovat? A co budete dělat v situaci, že někdo ve vaší rodině bude potřebovat peníze na drahou léčbu? Anebo kde získáte peníze na vaši vysněnou dovolenou? V tomto článku si ukáže, že získat stabilní finanční polštář nemusí být vůbec složité.

Dokonce naopak. Postačí vám k tomu pravidelně si ukládat rozumné množství peněz na výnosný spořicí účet. Spořicí účty se od jejich bratříčků – běžných bankovních účtů – liší mnohem vyššími připisovanými úroky. V dřívější době měly ovšem nevýhodu ve zdlouhavé dostupnosti uložených prostředků. Tato bariéra ovšem s příchodem nové generace spořicích účtů padla. Jedním z produktů, které se o to velkou měrou zasloužily, je ING Konto spořicí účet. Jestliže se o finanční produkty trochu zajímáte, pak jistě víte, že se jedná o velice oblíbený účet, který je ověnčený řadou ocenění.

Spoření s produktem ING Konto spořicí účet je úžasně dokonalé. Mezi jeho hlavní přednosti patří vysoká úroková míra, dostupnost vložených prostředků do 24 hodin a rychlé zřízení účtu. V praxi to znamená, že s penězi na tomto účtu můžete manipulovat stejně snadno, jako s penězi uloženými na jakémkoliv běžném bankovním účtu. Navíc ovšem získáváte několikanásobně vyšší zhodnocení vložených prostředků.

ING Konto spořicí účet se v každoročně sestavovaných žebříčcích spořicích účtů umisťuje na prvních místech. Poznat všechny jeho výhody můžete i vy na vlastní kůži, nebo lépe řečeno, „ve vlastní peněžence“. Zřízení účtu je velice snadné a rychlé, takže, pokud se nyní rozhodnete, si již od následujícího pracovního dne můžete bezpečně zhodnocovat svoje finance. Pro detailní informace o tomto produktu navštivte stránky http://vyhodna.cz/sporici-ucet-ing-konto.php.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.