Přidal do kategorie Motorismus on Březen 17 2012, 0 komentářů

Fólie na okna nemusí být černé
Obecně sice platí, že čím tmavší autofolie je, tím více tepla a světla zachytí, ale dnes již na trhu existují i fólie, které na první pohled ani nezaznamenáte. Vyrábí se pomocí nanotechnologií a jsou to malé technické zázraky – nevidíte je, ale světlo a teplo zachycují jako ty nejčernější autofolie. Kromě toho je samozřejmě na trhu i celá řada barevných autofolií.
Sluneční fólie od firmy Autofolie Praha s.r.o. na auto je sice v prvé řadě záležitostí tepelné pohody, ale dokáže také chránit. Sklo opatřené fólií se při havárce nerozsype a do auta se také jen tak nedostane případný nenechavec.
Tónování autoskel – vesmírná technologie ve vašem autě
Sluneční autofolie původně vznikly pro kosmický program USA. Vyrábí se až z 300 vrstev polyesteru s velmi tenkou vrstvou kovu, který dokáže zadržet tepelné záření. Kvalitní autofólie zadrží až 99 % UV záření, a také pomáhají udržet vnitřek auta v chladu i ve dnech, kdy slunce intenzivně pálí.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.