Přidal do kategorie Obchod on Červen 17 2012, 0 komentářů

Tak jako klasické baňkové, nebo trubicové žárovky nahradili LED žárovky i zářivky jsou postupně nahrazovány LED zářivkami. LED zářivky nepotřebují žádnou přídavnou elektroniku a jsou rozměrově stejné jako klasické zářivky.

LED zářivka šetři naší energii a to skoro až o 85 procent a to už je velmi velký a podstatný rozdíl. LED zářivky mají velmi dlouhou životnost a rozsvítí se ihned po zapnutí. Jsou odolné proti častému rozsvěcování.

Stejně dobré a výkonné jako LED zářivky jsou i LED žárovky, o kterých se v poslední době také velmi často mluví. Patří mezi novou formu úsporného svícení. Jsou vhodné jak pro dlouhodobé, či krátkodobé svícení a jejich likvidace je více ekologická, než u klasických žárovek. LED žárovky dokážou svítit až 100 000 hodin. Jsou velmi mechanicky odolné. Nevadí jim pád a mají velmi výborný světelný výkon.

Pokud chcete ušetřit i při osvětlení Vaší ulice, pořiďte si rozhodně LED pouliční osvětlení. Naše firma působí na trhu již od roku 2008. Naše firma je přímým dovozcem od několika předních čínských výrobců a tak je pro Vás vždy zajištěna prvotřídní kvalita. Neváhejte a navštivte naše stránky a vyberte si z naší široké nabídky.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.