Přidal do kategorie Cestovní ruch on Červen 8 2012, 0 komentářů

Unavilo Vás jezdit na dovolenou do ciziny? Chtěli byste letos vyměnit moře za poznávání zajímavých míst v České Republice? Chtěli byste vidět zajímavá místa a kochat se výhledem na kouzelnou krajinu? Pokud jsou vaše odpovědi ano, potom není co řešit, vaše dovolená v Českém Švýcarsku je to pravé pro vaši letošní dovolenou. České Švýcarsko se nachází v okrese Děčín mezi obcemi Hřensko, Brtníky a Chřibská.

Nachází se tady největší skalní útvar ve střední Evropě a to Pravčická brána, což je největší skalní most. Z pohledu na Pravčickou bránu se vám bude tajit dech a tím vaše dovolená rozhodně nekončí, ale začíná. Když už se sem vydáte, tak nesmíte zapomenout navštívit zámeček Sokolí hnízdo. Mezi další zajímavosti patří pískovcové útvary, které vytvářejí mohutné skalní věže, brány, stěny nebo i bludiště. Dovolená v Českém Švýcarsku je vhodná nejen pro rodiny s dětmi v každém věku, ale třeba i pro skupinu přátel nebo zamilované páry toužící zažít trochu romantiky. Za návštěvu stojí i Edmundova soutěska na říčce Kamanice. Při projížďce můžete pozorovat různý skalní útvary nebo zkameněliny, když necháte prostor svojí fantazii, bude projížďka nezapomenutelná.

Jak sami vidíte, tak v dovolená v Českém Švýcarsku není dovolenou pouze na jeden den, ale zaslouží si vaši pozornost déle. Proto se nabízí velké množství ubytování v Českém Švýcarsku. Na výběr máte z velkého množství penzionů, chat, hotelů a roubenek. Penziony České Švýcarsko vám nabízejí vstřícný personál, který bude dbát na to, abyste tu byli nadmíru spokojeni a rádi se sem vraceli. Najdete tu potřebný klid a relaxaci při odpočinku od běžných povinností. Pro větší skupiny přátel nebo pro firemní zájezdy jsou vhodné hotely České Švýcarsko, které mají větší ubytovací kapacitu. Dále mohou připravit zajímavé společenské večery, při kterých se rozhodně nebudete nudit, ba naopak příjemně si je užijete. Ochotný personál je samozřejmostí. Nezapomeňte si proto včas rezervovat ubytování v Českém Švýcarsku. Dovolená s dětmi v Českém Švýcarsku nebo s přáteli se stane dovolenou, na kterou budete dlouho a rádi vzpomínat.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.