Přidal do kategorie Finance,Řemesla a služby on Červen 29 2012, 0 komentářů

Bezproblémové vedení účetnictví a daňového poradenství,  u nás není pouhá fráze, ale smysl naši  každodenní činnosti. Od roku 2003 se zabýváme poskytováním specializovaných služeb v oblasti účetnictví a daní. Opíráme se o mnohaleté zkušenosti v oboru a profesionální tým spolupracovníků, který se neustále vzdělává. Jedině tak jsme schopni vám nabídnout odbornost a spolehlivost.

Správné vedení účetnictví je pro podnikatelské subjekty jeden ze základních kamenů pro samotné fungování. Díky němu lze přesně stanovit zákonné daňové povinnosti. Prostřednictvím dobře vedeného účetnictví lze také získat ucelený a přesný přehled o majetku firmy.

Našim klientům vedeme účetnictví buď komplexně nebo provádíme dohled a kontrolu nad účetnictvím vedeném klientem. Vedení účetnictví je koncipováno jako samostatná služba. Lze také využít dalších služeb v podobě daňového poradenství či vypracování daňového přiznání.

Výhody vedení účetnictví u nás:

  • Odborné a bezpečné vedení účetní agendy.
  • Možnost dvojjazyčného zpracování dat (čeština – angličtina, čeština – němčina).
  • Průběžná komunikace a flexibilní přizpůsobení se vašim potřebám.
  • Rozbor ekonomických dat a jejich vysvětlení.

 

Při správě účetních agend jako je daňová evidence, podvojné účetnictví a evidence majetku využíváme program PREMIER systém a k vedení mzdových agend MUK. Tyto bezpečné a výkonné IT systémy zajišťují bezpečí vašim datům.

V oblasti daňového poradenství jsme připraveni nabídnout široké portfolio služeb od jednorázové konzultace až po dlouhodobou spolupráci. Vedeme daňovou agendu, poskytujeme konzultace a připravujeme všechny typy daňových přiznání.

Svým klientům poskytujeme:

  • Profesionální, flexibilní a individuální přístup.
  • Vysokou míru zodpovědnosti.
  • Spolehlivost a efektivitu.
  • Daňovou optimalizaci v rámci zákonné normy.
  • Velmi příznivý poměr ceny a kvality.

Seznamte se s možnostmi spolupráce a širokou nabídkou služeb na našich internetových stránkách.

Ať už chcete spolupracovat formou jednorázové konzultace nebo jako většina našich klientů na bázi dlouhodobé smlouvy, vždy získáte nadstandardní služby v oblasti účetnictví a daní.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.