Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 26 2012, 0 komentářů

Bydlíte v místech s vysokou kriminalitou? Máte zájem o zabezpečení objektů? Jste často na cestách a raději byste měli svůj majetek zabezpečený? Zajímají vás i jiné elektro práce, jako jsou elektroinstalace a revize elektro? Vyhledáváte poskytovatele těchto služeb s vysokou kvalitou za přijatelnou cenu?

Elektros, spol. s r.o. Vám nabízí veškeré elektro služby. Jsme jedni z nejlepších odborníků na trhu. Zajistíme vám veškeré služby a práce spojené s vašimi požadavky. Už se nemusíte o nic starat.

V oblasti zabezpečení objektů nabízíme služby Elektronické zabezpečovací signalizace EZS, CCTV kamerový systém a elektronickou požární signalizaci EPS. Tato trojice tvoří hlavní zabezpečení objektů. EZS je kompletní zabezpečovací řetězec, který tvoří několik zařízení. EZS monitorují vstupy do objektů a je propojen se zabezpečovací službou a policií. Doporučujeme podporovat EZS kamerovým systémem. Kamerový systém monitoruje objekty a majetek proti krádeži. EPS oproti tomu hlídá objekty proti požáru a to díky své ústředně, přenosovým zařízením a hlásičům požáru.

Na www.elektrospraha.cz naleznete podrobné informace o těchto službách. Zabezpečení objektů, elektroinstalace a revize elektro nejsou jediné služby, které poskytujeme. Samozřejmě na vše máme vyškolený tým, který zajišťuje vysokou úroveň poskytovaných služeb a především potřebnou certifikaci.

Využijte naší nabídky služeb v oblasti elektroinstalací a nebudete litovat.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.