Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 16 2012, 0 komentářů

Vyžadujete v oblasti služeb vysoce kvalitní úroveň? Nechcete přeplácet zbytečně drahou firmu? Poptáváte elektroměrový rozvaděč, elektromontáže a revize elektro? Už vás obtěžuje neustále se opakující výběr vhodných firem?

Vybírat už nemusíte. Společnost Elektros spol. s r.o. Je jedničkou ve svém oboru a zaručuje vám kvalitní provedení všech nabízených služeb. Představte si kompletně provedené práce, s odbornými měřeními a dohledem za přijatelnou cenu. Každý by si přál takové fungování firem, bohužel tomu tak není vždy.

Elektroměrový rozvaděč je umístěn tam, kde se nachází vstup přívodních kabelů do bytu či haly. Instaluje se z důvodů měření spotřebované energie. Bytové jednotky by měly obsahovat bytovou rozvodnici, která díky jističům chrání před požárem nebo úrazem elektrickým proudem. My vám elektroměrový rozvaděč dodáme i namontujeme. S tím dodáváme a montujeme i bytové rozvodnice. Zajistíme vám rychlé a bezproblémové provedení.

Elektroinstalční práce jako jsou elektromontáže a revize elektro zajišťujeme v kompletních dodávkách. Máme pro vás připravený tým vyškolených odborníků, kteří mají tyto služby na starosti. Podívejte se na www.elektrospraha.cz a získejte bližší informace o našich službách a týmu.

Dopřejte vaší elektroinstalaci kvalitní služby. Budete spokojeni s kvalitně odvedenou prací. Elektroměrový rozvaděč je velmi důležitou součástí elektroinstalací a proto by se mělo dbát na kvalitu rozvaděče i poskytnuté služby.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.