Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 28 2012, 0 komentářů

Známe je od úředníků, ale své uplatnění naleznou snad v každé firmě. Řeč je o razítkách. Smlouvy, faktury, firemní dokumentace. Tam všude se dají razítka použít. Bez razítka se zkrátka v žádné firmě neobejdete. Společnost Wega s. r. o. se zabývá jejich expresní výrobou.

Jak dlouho taková expresní výroba razítka trvá? Někoho by napadlo, že třeba pár dní. Nikoliv! Do 24 hodin je razítko vyexpedované. Vše je rychlé a jednoduché. Objednávka se dá provést online, včetně návrhu nového razítka. Snadno a intuitivně si navrhnete razítko podle vašich potřeb. Výroba razítek proběhne krátce po doručení objednávky. Expedice. A hotová razítka jsou na cestě k vám.

Vybrat si můžete z několika typů velmi kvalitních razítek určených pro každodenní používání. Řada Classic line je na špici toho, co je na trhu k mání. Pochromovaný ocelový plášť a plastové součástky zajišťují pohodlnou a tichou manipulaci s razítkem. Levnější variantou těchto špičkových razítek je pak řada Office line. Razítka této řady vás překvapí svou nízkou hmotností a jednoduchou manipulací. Razítka řady Printer line skvěle padnou do ruky a mohou se pochlubit moderním a vkusným designem. Specialitou jsou ekologická razítka řady Green line. Jsou totiž vyráběna z recyklovaných materiálů. Pokud chcete, aby byla vaše firma více eco-friendly, jsou tato razítka určena přímo vám.

Ceny razítek jsou navíc velice příznivé. Nejlevnější kousky pořídíte za pár stokorun. Profesionální razítka z řady Classic line pak vyjdou zhruba na tisíc korun. Životnost takového razítka je ovšem úctyhodná.

U společnost Wega s. r. o. je samozřejmě možné zakoupit i nutné razítkovací vybavení, jako jsou náhradní polštářky, razítková barva či krytky na razítka. Budete-li tedy potřebovat cokoliv orazítkovat a nebudete-li mít čím, jistě už víte, na koho přesně se obrátit.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.