Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 8 2012, 0 komentářů

Plánujete zateplit si fasádu vašeho domu nebo dokonce pomýšlíte na rekonstrukci vaší střechy? Hledáte společníka pro sanaci a revitalizaci panelových domů?

Pro všechny tyto případy je vám k dispozici společnost FASPRO, s. r. o. Tyto profesionální společnost s dlouhodobou zkušeností v oblasti kompletních řešení stavebních záměrů vám pomůže zrealizovat vaše plány a představy o lepším a komfortnějším bydlení.

FASPRO, s. r. o. – váš společník pro kvalitnější bydlení
FASPRO, s. r. o. je specialistou ve svém oboru, kterým provádění fasádních systémů se specializací na kompletní sanace a revitalizace panelových domů. Jednou z činností, kterou FASPRO, s. r. o. zahrnulo do svého seznamu poskytovaných služeb, je zateplování obvodových plášťů budov, zateplování fasád, rekonstrukce střech, rekonstrukce historických fasád a čištění fasád vysokotlakou technologií.

S FASPRO, s. r. o. máte jistotu komplexní nabídky veškerých stavebních prací počínaje první konzultací, přes zpracování projektové dokumentace, až po samotnou realizaci.

Se společností FASPRO, s. r. o. máte vždy jistotu kvalitního zpracování veškerých objednaných služeb. Tato profesionální společnost dbá na promptní dodržování předem stanovených termínů realizací, samozřejmostí je dodržování stavebních prací v souladu s projektovou dokumentací a nabídka kvalitního servisu.
Díky těmto jistotám se nemusíte obávat vložit své představy a požadavky o lepším bydlení do rukou společnosti FASPRO, s. r. o.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.