Přidal do kategorie Cestovní ruch on Červen 8 2012, 0 komentářů

Chcete strávit letošní dovolenou v České republice, ale nevíte kam vyrazit? Zkuste zadat do vyhledavaČe dovolená v Českosaském Švýcarsku a určitě budete mile překvapeni. Nemusíte přece každý rok vyrážet k moři, když i u nás je spousta zajímavých míst. Tento národní park se nachází v Ústeckém kraji v okrese Děčín, na jihozápadě Šluknovského výběžku. Českosaské Švýcarsko, někdy také nazývané Labské pískovce je obklopeno Chráněnou krajinnou oblastí Lužických hor, Chráněnou krajinnou oblastí Labského pískovce a na ni navazuje z Německé strany Chráněná krajinná oblast Saské Švýcarsko. Už teď to nezní vůbec špatně.

Dovolená v Českosaském Švýcarsku vám nabízí krásnou nedotčenou přírodu a aktivní vyžití pro každého. Je tu nepřeberné množství turistických tras nebo cyklostezek. Pokud jste vyznavačem adrenalinu, tak si můžete vylézt na některou zdejší skálu. Čeká tu na vás opravu velké množství zážitkù a poznání. Jestli se rozhodnete strávit svoji dovolenou právě tady, určitě byste měli navštívit nejvěìtší skalní útvar v Evropě, kterým je Pravčická Brána, nic podobného nikde jinde neuvidíte. Dále za zmínku stojí pískovcové skály a rozhledny. Romantickou atmosféru nastíní čistá lesní jezírka nebo nezapomenutelné vyhlídky do krajiny. Za návštěvu stojí i největší pevnost v Evropě Koenigstein nebo kamenný most Bastei, který se nachází v Saském Švýcarsku.
Pokud se rozhodnete strávit dovolenou právě tady, měli byste si v čas rezervovat ubytování v Českosaském Švýcarsku. Tady je už na každém čemu dá přednost. Penziony Českosaské Švýcarsko vás překvapí klidnou a pohodovou, dalo by se říci rodinnou, atmosférou. Čeká tu na vás vstřícný a ochotný personál, který se bude snažit udělat vaši dovolenou nezapomenutelnou. Někdo dává přednost chatám, chalupám, roubenkám anebo hotelům. Hotely Českosaského Švýcarsko připravují různé společenské programy, které vás zajisté pobaví.

Pokud jste se již rozhodli, že vaši letošní dovolenou pojmenujete dovolená v Českosaském Švýcarsku, nebudete rozhodně zklamaní. Toto místo se zařadí mezi vaše oblíbené dovolené a rádi se sem budete vracet. Neustále tu bude co objevovat.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.