Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 29 2012, 0 komentářů

Zajímáte se o kuchyně na míru? Máte zájem o rustikální kuchyně a kuchyně na míru? Hledáte kuchyňské studio Praha? Hledáte kvalitní a spolehlivé kuchyně Praha? Už vás nebaví nakupovat nekvalitní nábytek ve velkých obchodních řetězcích? Raději si koupíte kvalitní ručně vyráběný nábytek?

Kuchyňské studio Tep je možná právě to, co hledáte. Specializujeme se na prodej kuchyňských linek vč. veškerého servisu a na prodej rustikálního nábytku. Nechcete už neustále dokola kupovat nový a nový nábytek? Raději si pořídíte kuchyň nebo nábytek co opravdu vydrží?

Nejen, že jsou naše kuchyně a nábytek kvalitní, ale také mají pěkný design. Prodej zajišťujeme s kompletním servisem, tzn. od návrhu až po montáž kuchyňské linky. Z rustikálního nábytku nabízíme komody, vitríny, skleníky, psací stoly, jídelní stoly, stolky, židle a další. V kamenném nebo internetovém obchodě naleznete nabízený rustikální nábytek. Rustikální nábytek dodáváme v uceleném sortimentu tak, aby bylo možné jím vybavit např. kancelář, obývací pokoj či ložnici. Široká nabídka nábytku vybaví s přehledem všechny místnosti vašeho domova, ale i kancelář. Samozřejmě nabízíme i rustikální kuchyně. Prohlédnout si nabídku kuchyní můžete v kuchyně fotogalerie na našich webových stránkách www.kuchynskestudio-tep.cz. Při poptávce kuchyní vytváříme 3D návrhy, provedeme zaměření a montáž. Díky našemu vybavení můžete kombinovat různé druhy materiálů, druhů dvířek, úchytů a dalších doplňků. Jde jen o vaši fantazii.

Veškerý nábytek a kuchyně si můžete nechat přivézt až do domu. Nemusíte se o nic starat, vše zajistíme my. Podívejte se na www.kuchynskestudio-tep.cz nebo nás navštivte v kamenné prodejně. Naleznete zde potřebné informace a kontakty. Díky naší dlouholeté tradici a týmu odborníků si můžete být jisti, že kuchyně a rustikální nábytek jsou nejvyšší kvality.

Vybavte svůj dům, byt, kancelář či jiné prostory rustikálním nábytkem či kuchyní od firmy TEP a uvidíte rozdíl. Kvalita a design vás okouzlí. Díky kompletnímu servisu vás ušetříme starostí a vy můžete pohodlně vybírat a vybavovat.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.