Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 27 2012, 0 komentářů

Zajímáte se o čištění fasád, tryskání, torbo nebo pískování? Potřebujete provést tyto úpravy, nemáte čas, ale nechcete vyhazovat spoustu peněz? Chcete opravdu kvalitně odvedenou práci?

Společnost AXIOM REAL, spol. s r.o. je přesně firma, kterou hledáte. Čištěním fasád se zabýváme již deset let, jsme úspěšná firma, která je jedničkou ve svém oboru. Už vás nebaví svěřovat práci rádoby odborníkům? Nechcete už platit za špatně odvedenou práci?

U nás nemusíte a zaručíme vám, že se vám to určitě nestane. Mimo čištění fasád zajišťujeme tryskání profesionálními systémy torbo. Tyto stroje zabraňují úletu prachu. Tryskání se provádí pomocí systémů torbo a pískování. Touto technikou provádíme tryskání a čištění cihel sklepů, fasád, odstraňování nátěrů a omítek, odstraňování nátěrů a koroze ze železných ocelových konstrukcí, přípravu podkladu pro aplikaci nátěrových systémů a stěrek a mnoho dalších prací.

Venkovní vzhled domu, budovy je velice důležitý a tvoří jeho image. My vám pomůžeme tuto tvář vylepšit, zachovat, udržovat. Máme k dispozici vyškolený tým odborníků, kteří se postarají o potřebné.  Více bližších informací zjistíte na ars.cz.

Předejděte nechtěným vadám na objektech. Vraťte původní tvář na budovy a vytvořte dobrý vzhled nejen interiéru, ale i exteriéru. Objednejte si čištění fasád, tryskání, torbo a pískování u nás a budete překvapeni s pečlivě a kvalitně odvedenou prací.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.