Přidal do kategorie Internet,Obchod,Reklamní články,Zdraví a kosmetika on Červen 25 2012, 0 komentářů

Co odlišuje laserový hřeben Folilaser od konkurence? Především je to technologická pokročilost, komplexnost péče a k tomu i dobrá cena. To jsou důvody, proč je hřeben Folilaser nazýván hřebenem druhé generace. Padání vlasů je již minulostí! Dovolte nám představit vylepšenou verzi podrobněji.
Na první pohled Vás jistě zaujme perfektní ergonomie vlasového hřebenu Folilaser. Dokonale padne do ruky a jednoduše umožňuje ovládat a nastavovat vibrace. Pouhým stlačením tlačítkem můžete aktivovat vibrační mód, díky němuž zoubky vibrují a vytvářejí tak stimulaci krevního oběhu ve vlasové pokožce. Vibrace spojené s vylepšenou technologií laseru jsou jedním z velkých konkurenčních výhod hřebenu Folilaser oproti konkurenci. Kombinací obou dosáhnete výrazně lepších výsledků a zamezíte vypadávání vlasů a nastartujete růst nových vlasů.
Laserový hřeben Folilaser umožňuje i snadnou výměnu zoubků. Nejen že si můžete vybírat a dle potřeby měnit tvrdost zoubků, ale výrazně se tím usnadní čistění a údržba hřebenu. V případě ztráty, nebo poškození si je jednoduše můžete dokoupit.
Veškeré novinky u druhé generace laserového hřebenu Folilaser jsou jen z jednoho důvodu. Ten důvod je nastartovat růst vlasů! Žádné vylepšení a modernizace není bezúčelná! Další konkurenční výhodou a ne nezajímavou je i cena. Oproti konkurenčním výrobkům ušetříte pěkných pár tisíc. A to vůbec nemluvím o akcích, které se pravidelně konají na našich stránkách http://www.vlasovaterapie.eu. Vyplatí se sledovat naše stránky.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.