Přidal do kategorie Obchod on Červen 17 2012, 0 komentářů

Připravujete se na rybářskou sezónu? Chcete obměnit svoje stávající vybavení nebo jste začátečníci a chcete si pořídit své úplně první rybářské vybavení? Hledáte kamenný obchod, který má i svůj internetový obchod? Chcete si koupit rybářské potřeby, rybářské pruty nebo rybářské navijáky?

Tak jste tu správně. Kamenný a internetový obchod Tropic Liberec s.r.o. vám přináší širokou nabídku rybářských potřeb, vybavení a doplňků. Díky novému internetovému obchodu si vše můžete pořídit z pohodlí domova. Už vás nebaví objíždět prodejny, a shánět kde co mají a nemají?

S námi takovéto starosti odpadají. Rybářské potřeby, rybářské pruty a rybářské navijáky nabízíme od různých dodavatelů, a to především nejvyšší kvality. Vybrat si můžete z vybavení pro začátečníky, amatéry, ale také pro profesionální rybáře. Díky obsáhlé nabídce rybářského vybavení a doplňků se vám bude chytat samo. K dobré náladě a chuti k rybaření musíte připojit právě kvalitní vybavení. U nás si můžete toto vybavení pořídit za bezkonkurenční ceny. Nabízené rybářské potřeby zahrnují potřeby na kaprařinu, feeder, přívlač, muškařinu, sumcařinu, mořský rybolov a mnoho dalších.

Mimo rybářských prutů a navijáků si můžete pořídit doplňkové vybavení, které zahrnuje háčky, baterie a nabíječky, čelovky a svítilny, čluny, elektromotory a příslušenství, deštníky, přístřešky a bivaky, karabinky, obratlíky a hlásiče záběru, boxy, kufry, tašky, batohy, pouzdra a lehátka, vláčecí nástrahy, krmení a krmítka, muškařské šňůry a návazce, brodící kalhoty, holínky a rybářské oblečení, pletené šňůry a lanka, podběráky, tyče a podložky pod ryby, vážící saky a váhy.

Kromě širokého sortimentu nabízíme akční balíčky, slevové akce a další výhody, které potěší nejen vás, ale i vaši peněženku. Na www.tropicliberec.cz se dozvíte bližší informace. Můžete si zde prohlédnout naší nabídku, akce a recenze.

Obohaťte své vybavení o rybářské potřeby, rybářské pruty a rybářské navijáky od Tropic Liberec a užijte si už jen radost z rybaření.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.