Přidal do kategorie Dům a zahrada,Internet,Obchod,Řemesla a služby on Červen 25 2012, 0 komentářů

Většinou je nejvýhodnější nákup výrobků a zboží přímo u výrobce, ale nemusí to platit vždycky. Společnost KŘÍŽ – garážová vrata s.r.o. je autorizovaným partnerem vratových systémů Trido. Díky dlouhodobé spolupráci s výrobcem nabízíme sekční garážová vrata TRIDO za výhodnější cenu než od výrobce.
Vrata TRIDO Vám dodáme vyrobené na míru a v jakékoliv barevné kombinaci. Neomezené barevné možnosti garážových vrat v provedení fólie, lazurovací laky a barvy RAL. Předností našich garážových vrat je vysoká tepelná izolace a kvalitní kování garážových vrat. Zkrátka kvalitní výroba s kvalitním ošetřením povrchu. Díky kvalitnímu zpracování jsou vrata vhodná i do průmyslových prostor. Ochrana proti sevření prstů je součástí každé dodávky.
Mezi přednosti našich sekčních garážových vrat dále patří kromě ceny i oboustranný ocelový plášť s polyuretanovou izolací tl. 40mm a přerušenými tepelnými mosty. Dále struktura plechu Woodgrain nebo hladké, bezpečnostní zámky proti sevření prstů. Spodní a horní sekce je zakončena těsněním.
V neposlední řadě je to i kvalitní servis a záruka 60 měsíců na vratové sekce, 24 měsíců na ostatní části vrat, elektrický pohon a montáž. Sekční garážová vrata od společnosti KŘÍŽ se zkrátka vyplatí.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.