Přidal do kategorie Zábava on Červen 28 2012, 0 komentářů

Nejsou špionážní hodinky s mini kamerou příliš nápadné?

Zcela určitě ne! Před pár roky, kdy se špionážní hodinky s mini kamerou dělaly výhradně v jediném provedení, tak byly značně nepraktické, a snadno prohlédnutelné. V současné době to už je ale úplně jinak. Hodinky se v tuto chvíli produkují v celé paletě designů, včetně napodobenin už uznávaných značek, od kterých jsou téměř k nerozeznání. 

 

Co všechno špionážní hodinky s kamerou umí?

Možná se budete až divit, co všechno tyto špionážní kamery umí. Levné špionážní hodinky jsou schopny většinou jenom natáčet video s audiem a jejich rozlišení a paměť je 640x480pix / 4gigabajty. Kvalita videa z těchto hodinek je tedy srovnatelná jako ze starších mobilů.

Jestli ale budete mířit do lepších řad hodinek, tak se nachystejte, že vám umožní zásadně více možností - jako například foťák, detekcí pohybu, či záznam samotného audia (velice šikovná funkce, protože v módu jenom zvukového záznamu vydrží baterka hodinek až 3x déle!). Také rozlišení a paměť hodinek může být větší. Nejlepší špionážní hodinky s mini kamerou v v tuto chvíli mají rozlišení 1920x1080pix a paměť 16gigabajtů. 

 

Kde je možné hodinky s kamerou zakoupit?

hodinky s kamerou jsou v nyní extrémně populárním produktem a prodává je už, kdejaké elektro, či obchod s gadgety. V těchto obchodech pravděpodobně narazíte na hodinky s kamerou za méně peněz, ale je hodně pravděpodobné, že jejich kvalita nebude nejvyšší. Pokud chcete mít jistotu, že koupíte solidní hodinky s kamerou, pak doporučujeme zamířit spíše do specializovaného obchodu se špionážní technikou.

 

K čemu špionážní hodinky s kamerou slouží?

špionážní hodinky s kamerou, jsou velmi užitečným gadgetem, který mohou využívat studenti, soukromí detektivové, businessmani a kdokoliv ostatní, kdo chce nahrát nějaké skryté záznamy. špionážní hodinky s mini kamerou můžou mimo jiné být velmi šikovným pomocníkem, v případě zajišťování důkazů k soudnímu stání.

 

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.