Přidal do kategorie Obchod on Červen 16 2012, 0 komentářů

Stavíte nový rodinný nebo bytový dům? Rekonstruujete nebo přistavujete a řešíte důležité otázky ohledně nového bydlení? Zajímáte se o tepelná čerpadla Ostrava nebo tepelná čerpadla Praha? Rozhodujete se jak budete ve vašem domě topit? Chcete snížit náklady na vytápění?

Firma TNG-AIR.CZ s.r.o. vám s tímto rozhodnutím pomůže. Zabýváme se přípravou projektů, auditů, realizací a prodejem tepelných čerpadel. Už nechcete platit vysoké poplatky za energie?

Už nemusíte. Tepelná čerpadla nejen, že ulehčí vaší peněžence, ale také bude chránit životní prostředí. Je mnoho variant tepelných čerpadel, která můžete ke svému bydlení využít. Jsou to čerpadla se systémem vzduch-voda, Tng-Air a další. Je zde i mnoho variant zapojení do topného systému. Tepelná čerpadla lze využívat samostatně pro vytápění, také v kombinaci pro ohřev teplé užitkové vody nebo jej můžete spojit se stávajícím zdrojem tepla. Výhodou našich čerpadel není jen zdroj tepla, ale také umí chladit. V horkých, letních měsících můžete čerpadlo využít jako klimatizaci.

Více informací se dozvíte na www.zatopime.cz. Tepelná čerpadla Praha a tepelná čerpadla Ostrava jsou naší specializací a proto si můžete být jisti, že vkládáte důvěru do zkušených a vyškolených pracovníků.

Objednejte si tepelná čerpadla Praha nebo tepelná čerpadla Ostrava a šetřete své peníze a životní prostředí. Budete velice mile překvapeni, jak jednoduše tento systém funguje.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.