Přidal do kategorie Dům a zahrada,Internet,Obchod,Reklamní články on Červen 25 2012, 0 komentářů

Jedním z největších výrobců a dodavatelů bezpečnostní techniky je rodinná firma Rottner Tresor G.m.b.H. Trezory a sejfy od této i v České Republice již dobře zavedené firmy si našly své zákazníky. Výhodou je nejen kvalitní zboží a rychlé dodání, ale i kompletní servis.
Sejfy a trezory jsou tradičním sortimentem. Do tradičního sortimentu je třeba započítat i skříně na zbraně. Skříně na zbraně jsou uzpůsobeny všem potřebám zákazníků. Naleznete zde skříně a trezory na zbraně pro krátké palné zbraně i pro dlouhé zbraně. Oba druhy jsou ve variantách jak pro jednu zbraň, tak i pro více uskladněných zbraní.
Základní nabídka naší firmy zůstává již od založení stejná. Výrobky se samozřejmě přizpůsobují požadavkům zákazníků, bezpečnostním normám a zahrnují nové technologie. Přesto naše firma stále rozšiřuje sortiment nabízeného zboží. Jedná se především o poštovní schránky, Eurosortiment a pokladničky. Tento sortiment je i do budoucna velice perspektivní vzhledem k zavádění EURA v evropských zemích.
Nabídka Eurosortimentu začíná u univerzální pokladničky na EURO mince i bankovky. Dále sortiment zahrnuje počítačky bankovek, testery, mobilní detektory bankovek. Velmi spolehlivý je UV TESTER bankovek.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.