Přidal do kategorie Řemesla a služby on Červen 29 2012, 0 komentářů

Hledáte spolehlivé a kvalitní truhlářství? Máte zájem o služby zámečnictví? Chcete si nechat vyrobit nábytek na míru? Už nechcete nekvalitní nábytek? Chcete vytvořit vše dle vašich představ a přitom vědět, že je vše v dobrých rukou? Potřebujete poradit a nechcete se o nic starat?

Truhlářství Hubač s.r.o. je zakázkové truhlářství s rozšířenými službami. Splníme veškeré vaše požadavky. Nasloucháme vaším představám. Také si rádi necháváte vyrobit vše u jedné firmy?

Kromě truhlářství poskytujeme i služby zámečnictví. V našem oboru máme dlouholetou tradici. Zabýváme se výrobou truhlářských a zámečnických výrobků pro interiéry a exteriéry. Vyrobíme vám například skříně na míru, dveře, schodiště, kuchyně na míru a další nábytek. Používáme staré tradiční i novodobé materiály a postupy výroby. Rozšířením služeb o služby zámečnictví, zajistíme otevírání a dodávku zámků, trezorů a dalších. Zabýváme se především výrobou kovových prvků a doplňků pro interiéry a exteriéry. Vyrábíme zábradlí, konstrukce schodišť, brány a další. Nábytek vyrábíme pro zákazníky v Praze a Středočeském kraji.

Pro výrobu z dřeva používáme všechny dostupné materiály. Schodiště a dveře vyrábíme především z masivu. Můžete si vybírat z mnoha tvarů a typů schodišť, zábradlí, dveří. Vestavěné skříně na míru jsou unikátní dle přání zákazníka. Práce odvádíme včetně dodávky a montáže.

Naší dominantou jsou standardní a atypické kuchyně na míru. Vše vyhotovíme dle vašich představ, dodáme až k vám domů. Součástí dodávky je samozřejmě i montáž. Montáž zahrnuje i spotřebiče a doplňky.

Na www.truhlarstvihubac.cz naleznete veškeré potřebné informace. Můžete nás také kontaktovat telefonicky, emailem nebo nás navštivte osobně. Veškeré práce provádí tým s dlouholetou praxí v oboru. Na našich webových stránkách také naleznete reference našich prací.

Zkuste zkrášlit svůj interiér či exteriér výrobky z truhlářství Hubač a budete velice spokojeni. Nábytek na míru splní vaše představy a vy budete spokojeně bydlet. Zámečnictví vám pomůže se zabezpečením vašeho bydlení. Je dobré mít vše v jednom a navíc velice kvalitně.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.