Přidal do kategorie Reklamní články on Červen 26 2012, 0 komentářů

Ubytování přímo v památkově chráněné lokalitě Krásného Údolí skýtá nejen romantické výhledy na čtvrť Starý Plešivec, ale také očekávané soukromí a klid. Rádi vás přivítáme v nově vybudovaném a vkusně vybaveném penzionu. Veškeré pohodlí a námi preferovaný vstřícný přístup čeká právě na vás.

Ať už hledáte ubytování na jeden den, týden či delší dobu, ubytování Český Krumlov je zde pro vás. Každý pokoj si můžete podrobně prohlédnout na našich stránkách. Fotografie a popis poskytnou detailní představu o možnostech ubytování. Elegantně a citlivě zařízené pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, LCD televizí se satelitem a WiFi připojením zdarma. K dispozici je také snídaňová jídelna s kuchyňkou, kterou lze využívat po celý den. Ubytování Český Krumlov poskytuje velmi komfortní ubytování se snídaní přímo v penzionu.

Rezervaci pokojů můžete provést snadno a rychle přes naše internetové stránky. Zde jsou uvedeny všechny potřebné kontakty nejen pro objednání pokojů, ale také pro vaše dotazy.

Pokud se ubytování Český Krumlov stane místem vaši dovolené, jistě oceníte seznam míst a akcí hodných zájmu, který naleznete v sekci aktivity pro volný čas. Vychutnejte si atmosféru Českého Krumlova a ubytujte se v rodinném penzionu, do kterého se budete rádi vracet.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Komentáře bohužel nejsou v současné době povoleny.

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.