Přidal do kategorie Dům a zahrada,Internet,Obchod,Reklamní články on Červen 25 2012, 0 komentářů

Představujeme ucelenou nabídku solných lamp, svícnů a produktů z himalájské soli společnosti Bílá realita s. r. o. Veškeré zboží je jak pro koncové zákazníky, tak i za velkoobchodní ceny pro další obchodníky. Koupí našeho zboží si kupujete originalitu a krásu přímo z Himalájí. Každý kus je totiž originálem, ať už je to opracované zboží, nebo neopravované zboží.
Nejžádanějším zbožím jsou solné lampy. Solné lampy mohou být jak neopracované, tak i opracované. Neopracované solné lampy jsou k dostání ve větším váhovém rozsahu. Pokud dodržíte doporučení a pro místnost 5 až 10 m2 si vyberete lampu 1 až 3 kg těžkou, do prostoru kolem 20 až 30 m2 lampu s hmotností 10 i více kg, tak si vždy vyberete lampu na míru. Naproti tomu solné lampy opracované jsou geometricky dokonalejší, ale výběr hmotností je menší.
To, co platí pro solné lampy, platí i pro přírodní solné svícny. Přírodní svícny mohou být opracované i neopracované. U přírodních svícnů není takový výběr jako u solných lamp, ale zato hořící plamen svíčky je daleko romantičtější.
Doplňkovým sortimentem jsou solné polštářky, solné cihly, obkladačky a Himalájská sůl. Himalájskou sůl nabízíme jako granulát, kde si můžete vybrat velikost zrna, případně jako mýdlo. Mýdlo z himalájské soli působí svými antiseptickými vlastnostmi silně dezinfekčně.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.