Přidal do kategorie Internet,Obchod,Řemesla a služby on Červen 25 2012, 0 komentářů

Na internetových stránkách společnosti Bílá realita s.r.o. naleznete sportovní potřeby pro hokej a florbal. Nejžádanější je florbalové vybavení, proto se zaměříme blíže na sportovní potřeby pro florbal. I když je florbal mladým sportem, počet hráčů se velice rozrůstá a florbal se stává vyhledávaným a masovým sportem.
Základem pro hraní florbalu jsou florbalové hole. Na našich stránkách si tu svou vybere jak úplný začátečník, tak i zkušený hráč. Zkušenější hráči jistě uvítají i naši nabídku vyměnitelných čepelí kde naleznete čepele tvrdé i měkčí. Samozřejmostí je i doplňkový sortiment jako florbalové míčky, omotávky, brýle, dresy atd. Důležitou součástí jsou i vaky na hole. Florbalový vak je elegantní, ale praktickou pomůckou každého florbalisty. U nás naleznete vaky na jednu hůl až po vaky na více, až dvacet, holí.
Důležitou součástí našeho obchodu je vybavení pro brankáře. Brankářské vybavení je jako u jiných sportů specifické. Základem jsou kvalitní florbalové brankářské masky, brankářské kalhoty a brankářské vesty. Ještě brankářské rukavice a vše potřebné již máte. Na našich stránkách naleznete i branky pro florbal.
Veškerý sortiment je nabízen jak koncovým zákazníkům za maloobchodní ceny, tak i dalším obchodníkům za ceny velkoobchodní.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.