Přidal do kategorie Internet,Reklamní články,Řemesla a služby on Červen 25 2012, 0 komentářů

Pokud chcete mít na internetu svoji vlastní prezentaci, musíte platit každý měsíc za její hostování. Webhosting by to měl být samozřejmě kvalitní, s nonstop technickou podporou a nejlépe za rozumnou cenu.
Toto přesně v banan.cz dobře umí – za pár korun měsíčně Vám nabídnou nadstandardních 20GB prostoru pro Váš web, technickou podporu dostupnou 24 hodin denně, garantovanou dostupnost stránek nad 99,8%, a (pro IT odborníky) samozřejmě poslední verze nejen Apache, MySQL, PHP, ale navíc i PostreSQL, Firebird a SQLite databází.
Webhosting máte tedy zajištěn, levně a spolehlivě, zbývá investovat několik desítek tisíc do tvorby samotné webové prezentace – do webdesignéra.
Je to ale opravdu nutné? V banan.cz webhosting vědí, že nikoliv! Nabídnou Vám tvorbu webových stránek zcela zdarma. Když si u nich objednáte webhosting, nabídnou Vám opravdu zcela zdarma práci webdesignérů → vytvoří Vám grafický návrh stránek, navrhnou základní kostru stránek, vloží do stránek kontaktní formulář, fotogalerii, neomezené množství článků i komentářů. Webové stránky můžete snadno prolinkovat se sociálními sítěmi, Facebookem a Twitterem.
Na vás pak zůstane jen naplnit obsah – napsat články. Tato operace je stejně snadná jako psaní textu v Microsoftu Wordu. Text z Wordu nakonec můžete přímo zkopírovat do vašich nových stránek, převede se automaticky a zachová se i jeho formátování.
A pokud si nebudete vědět rady? Poradenství k úpravě stránek máme také zdarma. Jen pošlete e-mail. Pokud chcete ušetřit desítky tisíc Kč za webdesignéra, kontaktujte banan.cz hosting na podpora@banan.cz. Zaplatíte jen ten webhosting. A ušetřené nemalé peníze budete moci investovat třeba do propagace nového webu a přilákání zákazníků.

Slova: ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.