Přidal do kategorie Děti,Zábava on Duben 10 2014, 0 komentářů

Tušili jste, že stavebnice Lego byla vytvořena již v roce 1949? A věděli jste, že už si nalezla svou cestu i do e-shopů, takže už Lego se svými dětmi můžete zakoupit jednoduše a v klidu domova? Tak daleko Lego za více než 60 let své existence urazilo.

Legendární stavebnice, se kterou si hrají děti i dospělí

Asi bychom jen velmi těžko hledali dětský pokoj, ve kterém by se stavebnice Lego nenacházela. Dnes už obvykle nejde o klasické Lego kostky, ale o dokonale propracované a navržené hračky, které však rozvíjí dětské schopnosti stejně jako ty nejstarší. Jemná motorika, prostorová představivost nebo schopnost postupovat podle návodu. Všechny tyto schopnosti si dítě díky hře se stavebnicí Lego osvojuje a rozvíjí pro budoucí život. Zavzpomínejte si třeba na to, jak jste naposledy stavěli nábytek podle přiloženého návodu. Pravděpodobně se moc nelišil od návodu na stavebnici Lego.

K Legu neodmyslitelěně patří i jeho figurky

Současná podoba stavebnice Lego je z větší části formovaná figurkami. Lego minifigurky stavebnici polidšťují a dodávají ji na opravdovosti. Jen si zkuste představit, jak by asi působila oblíbená série Lego City bez známých figurek. Úplně stejně prázdná by pak byla i dívčí série  Lego Friends.

Leganie – výběr Lega z pohodlí domova

Jak už bylo řečeno na začátku, stavebnici Lego je dnes možné koupit i přes internet. Typickým e-shopem, který se specializuje konkrétně na výrobky značky Lego, je internetový obchod Leganie.cz. Vybírat zde můžete ze široké nabídky výrobků, v nichž se dá snadno vyhledávat podle tématických kategorií. Zajímá vás, z jakého důvodu je obchod určen pro děti i dospělé? Lego není jen pouze dětskou záležitostí. Pro množství lidí se totiž Lego stalo celoživotním zájmem, který realizují v podobě bezchybných staveb.

Slova: , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.