Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Květen 20 2014, 0 komentářů

Snad každá žena věnuje spoustu času péči o svoji krásu, a prvním aspektem bývá péče o pleť. Tento článek se zaměřuje hlavně na pravidelnou péči, díky které nestrávíte každé ráno hodinu líčením, neboť budete hned po probuzení vypadat mladě a svěže.

Vše, co naše pleť potřebuje, se nachází v přírodě

Proč bychom měli důležité látky vyrábět v továrnách, když se nacházejí běžně v přírodě? Proto se PfC Cosmetics zaměřuje hlavně na čistě přírodní produkty, bez parfémů, čerstvé, bez parabenů. Slyšeli jste už například někdy hlemýždí krém, který pleť dokonale vyhlazuje? Zvláštností je jeho výroba ze slizu hlemýžďů, kteří by jinak byli použiti pro výrobu některé kulinářské speciality. Hlemýždí sliz je bohatý na kolagen, elastin, proteiny a vitamíny omlazující pleť. Často používaným přírodním produktem je arganový olej, pro své omlazující účinky právem nazývaný elixírem mládí, pleť nemastí, ale zvláční, dokonce je schopný zmírňovat příznaky lupénky a ekzémů. Před akné zase brání pleť sírové mýdlo, zabraňující nadměrné tvorbě kožního mazu, vyčistí pleť do hloubky a zmenšuje póry. Dlouho zanedbávaná pleť si zaslouží regeneraci v podobě PfC kaviárové řady, s neslušivými vráskami si zase poradí kolagen krém. Nejlepším čistě přírodním produktem je 99% Aloe Vera Gel bez přítomnosti barviv, proti podráždění kůže, použitelný na všechny části těla, ruce i tvář. Zpevnění a celkovou revitalizaci unavené pleti zajistí PfC oxidační – kyslíková řada kosmetiky, využívající přírodní sílu výtažků z bambusu a z mořských řas. Jak je zřejmé, kosmetických přípravků, které mají svůj původ v přírodě, je celá řada.

Internet – ideální místo pro nákup kvalitní kosmetiky

Kompletní nabídku kosmetických přípravků PfC si můžete prohlédnout v e-shopu a rovnou si něco objednat. Nabídka je široká, ten svůj ideální prostředek přímo na míru si zde vybere každá žena. Nejvíce jsou zastoupeny produkty omlazující pleť a zpevňující kontury.

Jestli bydlíte nedaleko Krnova, můžete využít doručení do 30 km zdarma.

Slova: , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.