Přidal do kategorie Děti on Červen 25 2014, 0 komentářů

Golfový kočárek je úžasně lehký, skladný kočárek jednoduché stavby, s kterým lze vzhledem k jeho váze snadno manipulovat a každá maminka jej hravě unese. Při nákupu golfového kočárku je pak třeba sledovat několik parametrů.

Umí již vaše miminko sedět?

Především, zda lze opěradlo zad polohovat, a zda je výběr vhodný přiměřené k věku dítěte a jeho schopnosti sedět. Naše kočárky všem těmto aspektům vyhovují: většinu golfových kočárků lze polohovat, u vybraných modelů kočárků je dokonce možnost zádovou opěrku zcela sklopit do polohy vleže. Kočárek s takovou opěrkou je pak možno používat již od útlého věku miminka, tedy od zhruba 7 měsíců.

Veškeré kočárky jsou u nás spolehlivé a kvalitní

Tak zvané golfáky, které prodáváme, jsou velice odolné k neustálému skládání, přenášení, polohování či skladování, soustavné manipulaci a převážení v automobilu. V našem sortimentu jsou prověřené golfové kočárky od výrobců značek Britax, Cybex, X-Lander, Jané, Chicco, Inglesina, Nuna, Silver Cross či Quinny. Můžete přijít do naší prodejny v Hradci Králové, kde si lze kočárky bez problémů vyzkoušet na vlastní kůži a nějaký si můžete rovnou i odvézt, nebo můžete navštívit nás internetový obchod a vámi vybraný kočárek vám doručíme na vaši adresu. Pokud budete s volbou kočárku potřebovat pomoct, rádi vám vyjdeme vstříc a vše s vámi probereme. V případě nečekané poruchy kočárku vám po dobu opravy rádi zapůjčíme kočárek náhradní.

Jak golfový kočárek vhodně vybrat

Je-li už vaše dítě velké na klasický hluboký kočárek, je ta správná doba k zakoupení kočárku golfového. Vaše dítko by už ale mělo bezproblémově zvládat sedět. Jestliže ale ještě sedět neumí, měli byste si vybrat kočárek s možností sklopení zádové opěrky, v opačném případě byste totiž mohli poškodit zdravý vývoj dítěte. Při koupi můžete vybírat mezi prostými kočárky bez boudičky, golfáky s boudičkou nebo odpruženými golfovými kočárky s boudičkou, s košíkem a s polohovatelnou opěrkou. Menší důraz už maminky kladou na design, ale i tak nabízíme modely s jednoduchým i odvážnějším provedením. Zapomenout nesmíme ani na aspekty, které mají vliv na výběr golfového kočárku, jsou rovněž tvar, výška, rukojeť. Nezapomínejte věnovat pozornost i bezpečnostním pásům a náročnosti skládání kočárku.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.