Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Listopad 6 2014, 0 komentářů

Dopadá na vás nepříznivě každodenní stres? Potýkáte se s těžkou životní situací, kterou se vám nedaří úspěšně řešit? Zmáhají vás podzimní deprese a splíny? Pokud jste se již do takové situace dostali, nebojte se vyhledat profesionální pomoc. Odbornou pomoc takového typu vám pak může poskytnout třeba Mgr. Johana Kroupová.

Dopřejte rovnováhu vaší duši

Často se ve svém životě nacházíme v situacích, které dají psychiské pohodě pěkně zabrat. To se pak projeví nejen na psychickém, ale i na tom fyzickém zdraví. Ačkoliv si to ani neuvědomujeme, řada zdravotních problémů může být tzv. psychosomatických, to znamená vycházet z nitra. I takové typy problémů jsou však pro zkušeného a odborného psychoterapeuta hračkou. Záleží vždy také na pacientovi, který musí nejen pravidelně docházet do poradny, ale rovněž s psychoterapeutem spolupracovat. Jestliže jsou naplněny všechny zmíněné předpoklady, lze s psychoterapií snadno nalézt ztracený klid a pohodu.

Psychoterapeutická poradna Johany Kroupové

A jakými potížemi tedy navštívit poradnu paní Mgr. Johany Kroupové? Vše lze řešit. Máte-li problémy s partnerem či partnerkou, konflikty v rodině či se vzpamatováváte z rozvodu, psychoterapeut vám může pomoct. Stejně tak jedná-li se o stres v práci, vztahy s vašimi spolupracovníky nebo pociťujete-li syndrom vyhoření. Sbohem můžete dát i vašim zlozvykům a nezáleží na tom, zda jde o kouření, gameblerství či alkohol. Řešit se dají i ty skutečně nejtěžší situace, jako je například ztráta osoby blízké. Při psychoterapii navíc můžete nalézt nový smysl života, může vám pomoct zvýšit sebevědomí či zbavit se fóbií a dalších poruch.

Prvně je ovšem nutné zahodit pocit studu a jít se se svými problémy svěřit.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.