Přidal do kategorie Dům a zahrada on Listopad 7 2014, 1 komentář

 

Střešní okna RoofLITE od firmy Import Tomeček, s.r.o., jsou zárukou vysoké kvality, maximálního uspokojení klientely a rozumné ceny. Střešní okna jsou koncovému zákazníkovi dodávána s dlouhou, desetiletou zárukou a z toho důvodu se nám úspěšně daří udržovat nízké ceny. Naše zboží tvoří střešní dřevěná okna RoofLITE, plastová střešní okna RoofLITE, rolety pro střešní okna Velux, žaluzie pro střešní okna Velux a další potřebné doplňky, jako jsou třeba zastiňující rolety, markýzy, ovládací prvky nebo žaluzie.

Střešní okna ze dřeva – Výhody

Dřevěná střešní okna vyrábíme s důrazem na vysokou kvalitu jejich provedení, použití perfektních materiálů a zároveň se vyznačují vynikajícími energeticky úspornými a izolačními vlastnostmi. Dřevo pro výrobu střešních oken pochází ze severské borovice, a prodáváme je ve dvou provedeních, a to střešní okna s ventilační klapkou nebo okna s mikroventilací. Oba typy ventilací jsou praktickým prvkem, díky kterému se snadno větrá a i ovládání oken je bezproblémové. Střešní okna má pak mají také středové závěsy umožňující protočit okenní křídlo až o 180 stupňů, čímž je mytí střešních oken hned o něco snadnější. Střešní okna jsou pak vyráběna z kvalitního tvrzeného dvojskla.

Vlastnosti střešních oken z plastu a jejich výhody

Plastová střešní okna využije klient tam, kde se předpokládá zvýšená vlhkost. Plastová střešní okna jsou nenáročná na údržbu a navíc mají moderní a elegantní design. Plastová střešní okna jsou tak ideální do téměř každého objektu, kde vydrží dlouho v původním stavu. Oproti dřevěným střešním oknům se plastová okna nemusí přelakovávat. Perfektní tepelně-izolační a protihlukové vlastnosti plastových střešních oken zdůrazňují použité komory, jež jsou vyplněné izolací a navíc rovněž vyztužené ocelovými profily. Plastová střešní okna jsou pak rovněž vybavena středovými závěsy pro protáčení o 180 stupňů..

Pro Velux střešní okna jsou tu rolety a žaluzie

Kromě dalších nezbytných doplňků ke střešním oknům nabízíme také rolety pro střešní okna Velux. Tyto interiérové rolety umí dokonale ztlumit intenzivní denní světlo. Rolety navíc skvěle souzní s používaným materiálem – tedy se dřevem ze severské borovice, jelikož jsou laděné do severského stylu. K dostání jsou rolety v mnoha barevných provedeních, v materiálu odolném vůči znečištění. Také údržba rolet není nijak náročná: stačí je občas otřít navlhčeným hadříkem. Vhodné pro regulaci denního světla jsou rovněž žaluzie pro střešní okna Velux, kdy lze intenzitu a směr světla v místnosti ovlivnit pomocí lamel.

Čistý vzduch do koupelny a WC vám zajistí kvalitní výkonný ventilátor , který nabízí v eshopu ventilatory-shop.cz. Vybrat si můžete stropní nebo stěnový, záleží na vás jaký vám bude vyhovovat.

Rozhodl jsem se, že letos změním dodavatele plynu, jelikož cena plynu se , mnohdy liší a změnou dodavatele se dá ušetřit řádově i tisíce korun ročně.

Slova: , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

1 Komentář

  • By registracePR on 24 Duben 2016 at 9:30 am

    Ať už se rozhodnete pro venkovní žaluzie nebo vnitřní žaluzie, určitě nebudete litovat finančních nákladů na jejich pořízení. Ochrání váš byt od slunečních paprsků a zpříjemní vám pobyt v letních měsících.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.