Přidal do kategorie Dům a zahrada on Leden 14 2015, 0 komentářů

E-shop Čerpadlo-čerpadla.cz Josef Kroužl má již více jak 20tiletou praxi a zaměřuje se primárně na nabídku prověřených výrobců, která zahrnuje třeba vřetenové čerpadlo, ponorné čerpadlo na vodu do vrtu, do studny, domácí vodárny, do kalové jímky a septiku, oběhové čerpadlo ke kotli na topení, tlakové nádoby bez vaku, s membránou typu GWS nebo třeba s pryžovým vakem a příslušenství pro čerpadla – manometry, tlakové spínače, hlídače hladiny, pryžované vaky jako náhradní díl pro tlakové nádoby.

Renomovací výrobci čerpadel a homologace pro Česko

Čerpadla na vodu, vřetenová čerpadla, čerpadla do vrtu nebo čerpadla na topení a řada dalších čerpadel a příslušenství pocházejí od vyhlášených výrobců jako GRUNDFOS, AQUACUP, WALRUS, HCP, STAIRS, NORIA, WILO, SIGMA, UNIQUA AQUA, ALFAPUMPY, čerpadlo HC80 – 0,75S. Veškerý sortiment pochází pouze od oficiálních dovozců pro ČR s homologací pro tuzemský trh.

Čerpadlo na vodu, vřetenové čerpadlo, ponorné čerpadlo a čerpadlo do vrtu

E-shop Čerpadlo-čerpadla.cz nabízí snad všechny možné typy čerpadel. Skladem jsou trvale například běžná čerpadla na vodu, vřetenová čerpadla, ponorné čerpadlo, čerpadlo do vrtu, čerpadlo do studny, nebo třeba tlaková nádoba. Po objednávce přes e-shop jsou navíc čerpadla i příslušenství okamžitě expedována.

Montáž čerpadla, záruční i pozáruční servis čerpadla

V nabídce e-shopu je rovněž možnost prodloužení kabelu, kabelová spojka, různé druhy. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis čerpadel. Možnost akce „DOPRAVA ZDARMA“! Kontaktuje nás na tel. čísle 777 808 625 nebo na e-mailu info@cerpadlo-cerpadla.cz

Slova: , , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.