Čeká Vás v nejbližší době stěhování a místo radosti z nových prostor se trápíte starostmi spojenými se stěhováním? Pak se obraťte na zkušenější! Firma Arslan je v tomto oboru jedničkou na trhu. Díky dlouholetým zkušenostem vám váš byt či kancelář kdekoliv v Praze přestěhují během několika hodin. Tím ovšem výčet jejich možností skutečně nekončí.

Kromě stěhování po Praze totiž tato společnost nabízí i stěhování v rámci celé České republiky a navíc i stěhování po celé Evropě! To vše se týká nejen bytů, ale i rodinných domů, kanceláří, státních institucí, všech druhů provozních prostor, skladů i archivů.

Kromě samotného stěhování si lze od společnosti nechat demontovat nebo smontovat nabytek i s drobnými opravami. Vše je pak prováděno bez potřeby výraznějších omezení – v případě firem je to například omezení provozu. Firma Arslan vyjde vždy vstříc individuálním požadavkům a přáním každého zákazníka. V případě stěhování po Praze je možnost přistavení vozu běhěm pár hodin a to zdarma bez napočítávání kilometrů.

Na vás je pouze zavolat na dispečink spol. Arslan a sdělit termín stěhování a podrobný seznam věcí, zajistit balící materiál – který ale firma zapůjčuje – a umožnit parkování v co nejbližší vzdálenosti od stěhovaného objektu. Stěhování se může uskutečnit i o víkendech či státních svátních a to bez příplatku.

Firma Arslan je totiž hvězdou tohoto oboru. Další úžasnou službou, kterou poskytuje, je stěhování na klíč. Vy můžete bezstarostně odjet na dovolenou a pak se vrátíte do nového. Ať už vás čeká stěhování Praha, v rámci ČR nebo třeba v rámci celé Evropy. Přenechte stěhování zkušeným profesionálům, kteří si poradí. O Vaše věci bude kvalitně postaráno. Od lehkých po těžká břemena, to vše s přehledem zvládají. Nejen že vás ušetří starostí, ale také od nepříjemného úklidu po stěhování a dokonce i pomohou se zednickými pracemi. Lepší stěhovací služby na míru byste sotva našli.

Slova: ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.