Přidal do kategorie Dům a zahrada,Obchod on Duben 29 2015, 0 komentářů

Mnohé z českých koupelen nejsou již dávno tvořeny notoricky známým umakartovým jádrem. Avšak také zděné koupelny mohou zvolna zchátrat, a řada z nich by tak potřebovala dostat nový impuls. Nemusí se jednat rovnou o úplnou rekonstrukci. Nahrazení jedné nebo dvou koupelnových částí je často postačující. Často si lidé obnovují například koupelnová zrcadla, opotřebované vodovodní baterie a zašlou sanitární keramiku.

Současná sanitární keramika a její pozitiva

Základem každé koupelny je vana a umyvadlo. V řadě koupelen však nalezneme také klozet a stále rozšířenější jsou také bidety. Opotřebovaná sanitární keramika nevypadá tak hrozně jako jiné zašlé koupelnové díly, ale na druhou stranu i takové umyvadlo umí vyjít z módy. Jestli chcete opravdovou trendy koupelnu, je zapotřebí moderní sanitární keramika a ostatní součásti koupelny.

Koupelnová zrcadla nepřehlédnete

Náklady na koupelnová zrcadla nešplhají do závratných výšek. Všechny koupelny, kde jsou hezká koupelnová zrcadla, získají slavnostnější ráz. Nádherné zrcadlo dovede proslunit celý den, ale nedokáže jej pokazit. Podíváme-li se ráno do starého, zašlého, ba dokonce oprýskaného zrcadla, na náladě nám to určitě nepřidá bez ohledu na to, na koho jsme se v zrcadle zírali.

Vyberte si nové vodovodní baterie

Mluvíme-li o sortimentu, vodovodní baterie by musely zvítězit. U koupě vodovodní baterie si proto můžete dlouho vybírat tu, jaká vám přijde nejhezčí a současně se bude hodit do vaší koupelny. Neopomínejte fakt, že moderní vodovodní baterie umí pozdvihnout eleganci umyvadla či vany, avšak současně dovede výsledný efekt poničit.

Kde si můžete vybrat nové vybavení do koupelny?

Koupelnové vybavení dnes nakoupíte také přes internet. Že vás to ani nenapadlo? Při navštívení stránek stránky internetového obchodu Lux-aqua.cz se o tom jednoduše přesvědčíte. Ucelený systém členění internetových stránek a nabízeného zboží zajišťuje, že rychle naleznete právě to, co by se vám zrovna hodilo.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.