Přidal do kategorie Řemesla a služby,Zdraví a kosmetika on Květen 21 2015, 0 komentářů

Nechat si provést plastickou operaci už dnes není ničím, za co by bylo třeba se stydět. Můžeme dokonce říct, že jsou takovéto operace spíše trendem dnešní doby. Další moderní záležitostí jsou rovněž různé zásahy laserem jako je kupříkladu laserová depilace, odstranění mateřských znamének či třeba odstranění tetování. My se nyní blíže podíváme na některé z nich.

Bezbolestná, ale velmi účinná laserová depilace

Odstraňování ochlupení u žen, ale rovněž u mužů, patří v současné době k těm základním hygienickým standardům. Zbavování se chloupků běžnými způsoby jako je kupříkladu vytrhávání nebo holení je ovšem pouze dočasným řešením, které navíc není moc šetrné k pokožce. A kvůli tomu je tu laserová depilace. Ta má spoustu výhod, takže ji dnes volí čím dál více lidí. Laserové světlo proniká do pokožky a ničí přímo vlasový kořen, nikoliv pouze samotný vlas. Z toho důvodu odstraňuje laserová depilace chloupky trvale, ale zároveň zcela bezbolestně. Tuto metodu lze pak navrhnout těm, které trápí ochlupení třeba nad horním rtem, na krku, bradě, v podpaží, tříslech apod.

Pomocí laseru je možné odstraňovat rovněž křečové žíly a pigmentové skvrny. Laser je ideální také pro odstranění tetování, které je v současnosti velice oblíbené.

Léčba akné – metody

Akné je onemocnění, které trápí mnoho lidí. Nejčastěji postihuje akné dospívající v období puberty, ale někdy akné přetrvává déle a často i celý život. Existuje hned několik forem akné, kdy je na každou vhodný jiný typ léčby, která je volena dle způsobu a míry postižení pleti. Léčba akné představuje například fototerapii, která je vhodná pro tu lehčí formu akné, nebo je používána mikrojehličková frakční radiofrekvence či plazmaterapie, které jsou zase vhodné pro těžší formy akné. Všechny uvedené typy léčby jsou ovšem bezbolestné a velmi účinné.

Laserová a plastická chirurgie České Budějovice

Veškeré zmíněné zákroky a řadu dalších pak provádí centrum laserové a plastické chirurgie Lasercentrum JIH, s.r.o. v Českých Budějovicích. Na jeho www stránkách ilk.cz najdete podrobné info o veškerých zákrocích, vč. videí a fotek, stejně jako kontakt nebo kompletní tým.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.