Přidal do kategorie Dům a zahrada on Červen 27 2015, 0 komentářů

Omrzely vás už staré sektorové soupravy oblíbené v minulém století, nebo zkrátka nechcete pořizovat nábytek v Ikee? Máme pro vás jednoduché řešení, které představuje společnost Český designový nábytek Lupínková. Zde si můžete pořídit moderní sedací soupravy, kancelářský nábytek na míru, pohovky a čalouněná křesla, ložnicový nábytek, jídelní stoly, konferenční židle a stolky, masivní a lakovaný nábytek, dětské pokoje a bytové doplňky. Určitě vás rovněž potěší pravidelné akční slevy.

Jedinečný nábytek s puncem české kvality

Všechen sortiment dodali čeští výrobci, kteří v kooperaci s designéry navrhují originální nábytek. Pro speciální interiéry si pak můžete objednat nábytek na míru. Stoly a židle jsou převážně z masivu, ovšem i z materiálů, jako je lamino a dýha. Výstavní síní jsou unikátní čalounické práce v kombinacích židlí se sedacími soupravami a pohovkami.

Sedací nábytek od Polstrin Design

Neobvyklé i střizlivější typologie, rozsáhlá barevná škála, variabilita a kombinace, to je sedací nábytek od Polstrin Design. Jestliže se zaměříte na jednotlivé díly souprav, zjistíte, že je můžete netradičně kombinovat. Pokud se vám daná sedací souprava nevejde do prostoru, není vůbec žádný problém vyrobit nábytek na míru. Stačí si pouze vybrat materiál, a daný kousek nábytku bude potažen dle vašeho požadavku.

Nábytek do ložnice dle vašich přání

Ložnicový nábytek jako postele, komody, noční stolky, šatní skříně zhotovujeme z dýhy, masivu i lamina. Postele jsou pak povětšinou potaženy látkou, koženkou, či například kůží. Ložnicový nábytek na míru je vyveden v typologii Benezio, který je moderní, a rozhodně není „přeplácaný“.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.