Přidal do kategorie Dům a zahrada on Červen 26 2015, 0 komentářů

Sedací soupravy pro nás v současnosti představují doslova odpočinkový ráj, jehož největší devízou je pohodlí. Naše sedací soupravy představují kombinaci luxusu, pohodlí, praktické funkce a estetiky v jednom. Sháníte novou sedací soupravu a představujete si něco neobvyklého. Neváhejte se na nás obrátit. Náš nábytek vyrábějí ti nejzrušnější řemeslníci s dlouholetou praxí.

Pořiďte si luxusní kožené sedací soupravy

Reprezentativní, luxusní kožené sedací soupravy od nás jsou většinou potažené kůží. Můžete si vybrat z mnoha barevných provedení, stejně jako je možné soupravu upravit dle konkrétních rozměrů místnosti. Mimo jiné vyrábíme také luxusní kožené sedací soupravy na míru, které leckde doplňují reprezentační sály, ale jsou rovněž umístěné v hotelových atriích a přijímacích halách. Značka Polstrin Design a značka PF Nábytek jsou synonymem pro českou kvalitu zpracování a dobré jméno.

Moderní sedací soupravy

Široký výběr souprav rozhodně potěší oko každého designéra, může však být oříškem pro ty, kteří si beztak dlouho vybírají vhodnou sedací soupravu. Výběr moderní sedací soupravy vám usnadníme buď na našich wwww stránkách, kde si sedačku svých snů vyberete podle oka, nebo rovnou u nás na prodejně. Moderní sedací soupravy od nás jsou vyrobeny z masivu a lamalových roštů, zahrnují moderní sedací soupravy rohové, kožené a čalouněné.

Sedací soupravy rozkládací

Součástí sortimentu jsou i rozkládací sedací soupravy. Polohovací a rozkládací sedací soupravy jsou vhodné do menších bytů, do obýváků nebo pokojů pro hosty. Bezesporu by se rozkládací sedací soupravy hodily také do kanceláří pro odpočinutí po náročné práci.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.