Přidal do kategorie Dům a zahrada on Červen 27 2015, 0 komentářů

Leckterá domácnost se opírá o kvalitní interiérové dveře. Tak je potřeba nechat si vystavět moderní a funkční interiérové dveře. Firma Dooreg je soustředěna na interiérové dveře, posuvné interiérové dveře, i na interiérové dveře ze skla, bezpečnostní protipožární dveře a specifické dveře, které jsou vyráběny dle konkrétních požadavků zákazníka. Pochopitelně jsou k dispozici i vnější dveře, rozličná kování, či zárubně.

Zákazníkům rychle dodáváme bytelné interiérové dveře přímo ze skladu, nebo zhotovujeme interiérové dveře dle specifických požadavků

Vnitřní vchody neboli interiérové dveře od firmy Dooreg jsou smontovány systémem falcování. Vnitřní dveře POL-SKONE mají rám z MDM a panely z MDF u dveří ARCO. Dřevěné rámování je obloženo hladkými deskami typu HDF. Ustalující vrstva výplně dveří se vytváří nějakou z těchto struktur: medová plástev, čili voština, anebo DTD děrovaná, anebo plná DTD. Navrstvené a lepené dřevo a frézovaná výplň mnoha druhů jsou pevnou součástí dveřních rámů.

Nakupte si praktické posuvné interiérové dveře Dooreg, anebo bezpečnostní interiérové dveře proti vzplanutí

Posuvné dveře představují elegantní řešení v malém prostoru, nebo takového interiéru, kam pasuje praktická příčka. Díky své užitečné úpravě jsou posuvné interiérové dveře nedílnou součástí mnohého interiéru. Účelné posuvné interiérové dveře Dooreg se ideálně dodávají se stavebními pouzdry JAP a ECLISSE, na která se dává záruka a zákaznický servis. Zařídíme pochopitelně i veškeré zednické a stavební práce včetně kompletní montáže. Dodáváme i rozličné protipožární interiérové dveře s různými odolnostmi proti ohni: 30, 45, či šedesát minut. Pracujeme i s parametry, jako jsou třeba neprozvučnost, kouřotěsnost, dýmotěsnost, nebo i odolnost proti nezvaným návštěvníkům.

Bytelné interiérové dveře ze skla se perfektně hodí do domácností, hotelů i administrativních budov

Moderní interiérové dveře ze skla oplývají výtečnou vlastností opticky rozčlenit jakoukoliv zónu, a proto jsou často aplikovány v hotelích, ale také v administrativních prostorech a domácnostech. Bezpečnostní skla uvedených skleněných dveří byla prověřena atestovanými zatěžkávacími zkouškami. Nabízíme dveře s bezpečnostními skly o tloušťce od čtyř do dvanácti milimetrů. Námi nabízené interiérové dveře ze skla jsou posuvné, otočné, rovněž také jednokřídlé.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.