Přidal do kategorie Dům a zahrada,Řemesla a služby on Červenec 12 2015, 0 komentářů

Bydlení ve vlastním bytě nebo domě je sen snad každého z nás. Máte-li i vy sami představu o koupi či stavbě domu na klíč, my vám pomůžeme ji zrealizovat. Jako firma figurující na tuzemském trhu již několikátým rokem můžete prohlásit, že náš propracovaný systém ocenilo již mnoho spokojených zájemců o kvalitní bydlení. Naší doménou jsou především domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši společnost – Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou náročností

Při výstavbě mohou být využity výhody zděných staveb a dřevostaveb. Užíváno je technologie z betonových skořepinových tvárnic či z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu je pak spojením stability a pevnosti s nízkou energetickou náročností. Přejete-li si postavit dům svépomocí, zvolte si z nabízených typologií a my vám pomůžeme se založením stavby, zdiva, základové desky, zastřešení a také je vám možné nabídnout stavební dozor.

Budujeme kvalitní domy na klíč

Ze široké nabídky spol. Domky CZ si vyberete dům dle svých požadavků a pak sledujte, jak výstavba vašeho domku probíhá. Postavené domy na klíč předáváme novým majitelům po smluvně podložených dohodách o termínu a ceně. Nabídka obsahuje spoustu nejrůznějších variant nízkoenergetických domků, kde si lze vytvořit vlastní plán dipozičního řešení interiéru. Respektujeme veškeré požadavky.

Nízkoenergetické domky – záruka vaší bezpečné budoucnosti

Populární jsou nízkoenergetické domy především díky svým nízkým nákladům na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky krátké časové lhůtě, která je nutností pro stavbu. Největší předností těchto domů je zejména energetická nenáročnost, která je poznat už při prvním vyúčtování. Naše nízkoenergetické domy jsou stavěny v mnoha variantách, jež jsou v ideálním souladu s okolím.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.