Přidal do kategorie Děti on Červenec 17 2015, 0 komentářů

Soukromá školka Čiperka má stále dostatek místa pro všechny zájemce. Pedagogický, zdravotnický a logopedický personál, kterým disponuje Soukromá školka Čiperka, zajišťuje všem dětem plnohodnotně strávený čas v kolektivu dětí ruku v ruce s výukovým a zábavným programem.

Mateřská školka Modřany nabízí spoustu zájmových činností

Děti, kterým školka Modřany bude skýtat útočiště, si mohou vybrat z mnohých zájmových činností, jako je kupříkladu výuka AJ, tenisu, plavání nebo třeba hry na flétnu. Děti se zároveň naučí jemné motorice při kurzech keramiky, dobře dýchat a lépe držet tělo se naučí při józe. Kladné vztahy ke zvířatům u dětí se posilují aktivitami, jako jsou canisterapie a hipoterapie, činnosti využívající psy a koně.

Čiperka je ideální volbou pro rodiče a především děti

Soukromá školka Čiperka ovšem nemyslí pouze na děti, ale také na rodiče dětí. Rodiče jsou ve školce a při školních aktivitách vítání. Pokud si pro své děti vyberete výlet u moře, můžete se k této aktivitě přidat. Spolupráce s profesionálním pedagogickým sborem a udržování příjemné rodinné atmosféry je zde samozřejmostí. Vaše děti budou v průběhu roku navštěvovat nejrůznější památky České republiky, uvidí divadelní představení, navštíví zoologickou zahradu, mohou jet i na hory.

Soukromá školka Čiperka není obyčejnou MŠ

Soukromá školka Modřany pečlivě, a přesto neobyčejně připravuje budoucí prvňáky na nástup do školy. Pro předškoláky je zde připraven výukový program, Poznej své tělo a měj ho rád, v němž se vyučuje zdravovědě, učí se zde rovněž o vlastnostech lidského těla o péči o zdraví. Každoročně probíhá i šerpování budoucích prvňáků na vltavském parníku.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.