Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Září 25 2015, 0 komentářů

Totálně zmizelá pracovní energie, nemilá vidina poklesu libida a mužnosti, nadcházející krize středního věku, deprese a stres. To jsou představy, jež rmoutí leckterého muže. Kde se nachází lidský úděl? Jak si podmanit nervové vypětí, nepřátelské postoje, úzkostné stavy, deprese, tušení, že jsme na konci a naše bytí ztratilo na významu? Program Moje síla byl vytvořen pro muže, již se ztratili sami v sobě, případně realizovat, zabývají se spiritualitou. Výcvikový program Moje síla se soustředí na chlapy, již si přejí mít skvělou kondičku, touží po radostném bytí a jasných myšlenkách.

Chceme oslovit i ty, kdo se chce odlišit, či by se chtěl ubírat novým směrem, potřebují něco většího, než doposud poznali. Profesionální koučing dává pomocnou ruku mužům nacházejícím se na životních křižovatkách, ideálně pomůže těm, kdo si žádá změnu. Zároveň je nám blízká i spiritualita, proto se trénink orientuje jak na duševní obrodu, tak na odpovídající fyzický růst. To jsou záměry projektu Moje síla.

Na Sílu Těla a Sílu Mysli se soustředíme v lekcích Ročního programu. Důležitá Síla Srdce je využívána v plánu Chci změnu. Pobytové programy v zahraničí obsahují koučing na trvalé Cestě poznání a pro růst Síly. Sportovní aktivity jako thajský box, běhání případně free diving dokreslují přednášky osobního rozvoje, lekce o emočních činnostech a lidském sebepoznání. Průběžný program je otevřen po celý rok v Praze, zájemci se můžou připojit kdykoliv v průběhu celého roku. Relaxace a meditace vyplňují pauzy během sportování. Fyziologická podstata tréninku mozku je součástí tohoto programu, o Sílu Myšlenky se opírá i koučing. Individuální program je ušit každému podle jeho potřeb tak, aby se skutečně fyzicky vyvíjel, navodil psychickou pohodu, dostal se z tísně, nalezl důležité hodnoty a došel k harmonii.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.