Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Říjen 20 2015, 1 komentář

E-shop vk-nature.cz je přehledným obchodem pro každou hospodyňku, která přemýšlí ekologicky, úsporně i efektivně. Pořídit zde můžete přírodní kosmetiku, spotřebiče a ekologické výrobky. Dodavatelem kosmetiky z přírody, drogistického zboží, doplňků do bytu a dekorací, domácích potřeb a domácích elektrických spotřebičů je firma Dedra. Zdravou výživu pak zastupuje značka DNM. Na produkty z Reishi houby se specializuje DXN. Přírodními bioinformačními produkty se pak zabývá spol. ENERGY. Sortiment zahrnuje rovněž vitaminy Calivita, hřejivé polštáře Pecičky, či třeba magnetické šperky Energetix.

Ekologické drogistické zboží je pak doménou společnosti Dedra. Kosmetika neobsahuje chemické látky, splňuje náročná kritéria a přísné evropské atesty. Zboží od firmy Dedra je tak vhodné pro spotřebitele s alergiemi. Protože je pro Dedru velmi důležitý zdravý životní styl, i elektrické spotřebiče a potřeby do domácnosti splňují ekologická kritéria. Domácí potřeby reprezentují například přípravky na obuv, kůži a podlahy. K dostání je i autokosmetika a čisticí prostředky na koberce a skla, osvěžovače textilií a vzduchu.

V kategorii určené pro dům a zahradu je k dispozici celá řada výrobků pro domácnost: dekorace, koberce, textil, hodiny, dekorativní vázy, domácí spotřebiče a budíky. Koupit si můžete rovněž nízko otáčkový odšťavňovač Dedra Vitvit, který je nyní za zvýhodněnou cenu. Novinku v sortimentu představuje praktické multifunkční varné a tlakové centrum Combivar. Multifunkčnost spočívá ve schopnosti nahradit až 16 jiných robotů. Vhod vám určitě přijde také praktický multifunkční robot Varmix.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

1 Komentář

  • By registracePR on 13 Květen 2019 at 1:03 pm

    Být tou nejkrásnější nevěstou je v ten nejdůležitější den v životě samozřejmostí. K tomu Vám mohou dopomoci svatební šaty Jovani. Inspirujte se a vybírejte z nabídky v našem eshopu topdress.cz.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.