Přidal do kategorie Řemesla a služby on Říjen 15 2015, 0 komentářů

Jiří Klenjšmíd je  jedničkou v oboru otopných systémů. Profesionální montážní a topenářské práce jsou zahrnuty ve vestavění instalaci jednoho a více těles do otopných soustav. Otopné rozvody jsou z mědi, nebo ocelové. Otopná tělesa tvoří radiátory od prověřených výrobců Korado, Radik či Viessmann. Radiátory jsou zapojovány klasickým stylem, případně na ventil, takzvaný kompakt. Do koupelen rovněž instalujeme otopné žebřiny. Instalace podlahového vytápění je obvyklou zakázkou naší topenářské práce. A proto si zájemci můžou vybrat jako zdroj tepla kotel, anebo tepelné čerpadlo, či solární panely.

Napojujeme tepelné elektrokotle, plynové kotle, případně kotle na pevná paliva. Zemní plyn je pomocníkem pro topení v plynových kotlích. Nejčastěji jsou umísťovány na zem v koupelně, můžou být i nástěnné plynové kotle. Elektrokotle jsou poháněny elektrickým proudem, avšak jejich užívání je úsporné a absolutně efektivní. Hospodárné jsou také kotle na pevná paliva – koks, dřevo, uhlí, pelety. Účinné a levné kotle na pevné palivo jsou určeny hlavně pro prostory, kde není zaveden plyn, tudíž se nedá instalovat kotel na plyn.

Využití tepelného čerpadla jako zdroje tepla je hudbou budoucnosti. Při neustálém zvyšování cen za energie se tepelná čerpadla hodí jako účinný a efektivní tepelný zdroj. Využívají jako zdroj energie teplotu vody, vzduchu, anebo země, to vše v závislosti na konkrétní oblasti. Efektivní a ekologicky šetrné jsou také solární systémy. Sluneční energie je využívána jako levný a šetrný zdroj tepla. A tak solární systémy slouží pro efektivní ohřívání vody, bazénu, či jako podporu vytápění domu. Solární systémy Viessmann mají dlouhou životnost díky užitým materiálům. Aplikované kovy jako ušlechtilá ocel, hliník, měď a speciální sklo stoprocentně garantují vysokou životnost, výkon a provozní bezpečnost solárních systémů Viessmann.

Slova:

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.