Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Říjen 19 2015, 1 komentář

Cestování za hranice České republiky s sebou přináší řadu zajímavých zážitků, fotek, nové přátele či zaměstnání. Nikdo si ovšem nechce přivézt z dovolené nepříjemnou, nebo neléčitelnou chorobu. Hlavně exotické kraje jsou pro turisty z mírného pásma nebezpečné kvůli virům a bakteriím, které u nás nenajdeme. Právě z toho důvodu jsou například v Africe konkrétní očkování ne doporučená, nýbrž povinná. Před samotnou dovolenou vám doporučujeme konzultaci, kterou vám poskytne očkovací centrum Praha, či jiná očkovací centra v Královéhradeckém a Pardubickém kraji.

Takováto pracoviště se zaměřují jak na povinná očkování, tak na očkování do ciziny či očkování doporučená. Očkovací plán před vycestováním do zahraničí, kde je očkování například proti žluté zimnici povinné, je potřeba sestavit již několik týdnů před samotným cestováním. Poradna cestovní medicíny svým klientům zajišťuje nejen očkování do ciziny, ovšem zajistí také medikamenty, vybaví cestovní lékárničku, předepíše antibiotika, antimalarika, léky pro střevní chřipku. Také si je zde možnost nechat vystavit mezinárodní očkovací průkaz. V poradně seženete také extrémní repelenty, dávají se obecná doporučení na cesty do tropů a subtropů.

Očkovací centrum není jen výtečným pomocníkem před cestováním do zahraničí, delším pobytem v cizině, ale i klíčovým zařízením pro očkování před závažnými nemocemi. Zákazníkům jsou aplikována očkování proti klíčové encefalitidě, černému kašli, dětské obrně, meningokoku, pásovému oparu, planým neštovicím, pneumokoku, tetanu, rakovině děložního čípku, záškrtu nebo třeba vzteklině. Nepříjemná je také žloutenka, očkuje se proti žloutence typu A i B. Očkovací centrum nabízí také kompletní vyšetření imunity.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

1 Komentář

  • By registracePR on 29 Leden 2019 at 3:20 pm

    Léky bez lékařského předpisu, přírodní kosmetiku, zdravou výživu, bylinné čaje – to vše a daleko více Vám nabízí internetová lékárna nonrx.cz, rychle a za skvělé ceny.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.