Přidal do kategorie Řemesla a služby on Říjen 23 2015, 0 komentářů

Pro pomoc s účetnictvím a daněmi se směle obraťte na firmu AZA účetnictví: vedení účetnictví Praha a daňová evidence Praha. Firma AZA účetnictví je skutečným specialistou na daňové přiznání Praha, daňovými optimalizacemi, daňovým poradenstvím a s rekonstrukcemi účetnictví v souladu s aktuálními legislativními změnami v oblasti daní. Specializovaní daňoví poradci AZA účetnictví jsou orientováni na podvojné účetnictví a sestavování účetních uzávěrek. Dovední odborníci specialisté jsou v neustálém kontaktu s daňovými poradci a profesionálními auditory, v administrativní činnosti spolupracují s příslušnými úřady.

AZA: daňová evidence Praha je mistrem v oboru při vedení účetnictví, zpracování veškeré daňové firemní evidence, uskutečňuje zpracování mezd a veškerého DPH, postará se rovněž o personalistiku, vyúčtování daní i silničních daní. AZA daňová evidence Praha pojímá správu evidování kapitálu, evidování skladu, hospodaření ve skladišti, výpočet služebních cest a cestovních náhrad, nebo i úpravu účetnictví a interních směrnic.

AZA daňové přiznání Praha zpracovává daňová přiznání k dani z příjmu fyzických a právnických osob, vypracuje daňové přiznání k silniční dani, spočítá daň z převodu nemovitosti. Součástí práce AZA je i zastupování firem na FÚ při kontrolách a šetřeních. AZA – daňové přiznání Praha – je orientována také na totální správu mezd a personalistiku, přípravu, zhotovení a výpočet měsíčních i kvartálních výplat, administrativní správu mzdových listů a evidenčních listů důchodového pojištění a případné spřízněné úkony.

Kvalitní daňová evidence Praha, prováděná společností AZA účetnictví, obsahuje kompletní zpracování a vedení daňové evidence, věnuje se správě deníků příjmů a výdajů, ale i evidenci pokladních knih. AZA – daňová evidence Praha – se věnuje řízení evidence dlouhodobých majetků, vedení skladu a správu hospodářství skladu.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.