Přidal do kategorie Děti on Listopad 29 2015, 0 komentářů

Pokud máte doma malé děti, vy už byste chtěla vyměnit mateřskou za práci, na vaše děti už se těší soukromé školky Praha. Pokud se vám klasická školka nelíbí, nebo vaše dítě nechtějí přijmout (třeba kvůli bydlišti, protože státní MŠ velmi často upřednostňují děti z blízkého okolí, a tak je početní kapacita MŠ brzy naplněna), a tak si pro hlídání dětí můžete vybrat nějaké soukromé školky Praha.

Důvěryhodná soukromá školka v Praze Pro Family nabízí rodičům hlídání dětí

K výjimečným mateřským školám v České republice počítáme soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jejichž MŠ jsou rozmístěny po celém hlavním městě ČR. Inspekce v roce 2014 vystavila pro soukromé školky Praha – Family Pro – nejvyšší možné ohodnocení. Což je jeden z mnoha důvodů, co by vás mohlo získat na svou stranu, aby se privátní školka v Praze postarala právě o vaše dítě. V šikovně rozmístěných pobočkách po Praze si proto můžete zvolit tu, která je pro vás neideálnější.

Co všechno si představit pod cenou za vybrané soukromé školky Praha – Pro Family?

Když dáte své děti do soukromé školky Praha, budete nuceni platit školné, které činí zhruba 6100 Kč za měsíc při šesti hodinách za den. Budou se účtovat skutečné hodiny dítěte strávené ve školce, a tak když vám dítě onemocní, za tuto dobu nic platit nemusíte. Uvedená částka je konečná a obsahuje jak stravování dítěte, tak zájmové aktivity, kterých se ratolesti rádi zúčastňují.

Mateřská školka v Praze zajišťuje hlídání dětí, zaměřuje se však i na další zájmové aktivity, kam patří třeba angličtina, lekce plavání, tenisu, návštěva divadla, lekce tance a keramiky. A tak se vaše děti povedou k soběstačnosti, navíc se můžou rozvinout jejich schopnosti.

Pro Family byla zařazena mezi originální soukromé školky Praha. Atmosféra soukromé školky Praha je absolutně dostačující pro výchovu a vzdělávání všech dětí. Tato školka v Praze je zpřístupněna od 7 do 19 hod., proto i velmi vytížení rodiče vše stihnou.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.