Přidal do kategorie Dům a zahrada on Leden 27 2016, 0 komentářů

Nevíte, jak by se dalo hospodárně topit a ohřívat vodu ve vašem domě? Zejména pokud topíte v domě pevnými palivy, plynem anebo elektřinou, určitě tohoto řešení využijete. Přechod na obnovitelné zdroje je výhodný nejen z pohledu peněz, které ročně dovedete uspořit, především i z toho důvodu, že konečně budete používat šetrný pramen energie.

Vrací se Nová zelená úsporám

Pokud evidentně zredukujete ekologickou zátěž, na obnovu domu můžete dostat peníze díky programu financovaném Státní fondem životního prostředí – Nová zelená úsporám. Pojmenování programu Nová zelená úsporám by mělo být každému povědomé. V Česku se program Nová zelená úsporám uchytil již před několika lety. Hovoříme o finančních dotacích na obnovitelné energetické zdroje a zároveň o energetické úspory. Díky zmíněnému programu Nová zelená úsporám si můžete pořídit třeba tepelné čerpadlo, popřípadě fotovoltaický systém. Před zakoupením se ujistěte, zda jste schopni splnit podmínky potřebné pro získání podpory z programu Nová zelená úsporám.

Využijte maximálně sluneční energii

Dnes je známým pojmem solární ohřev vody, pomocí něhož za energie výrazně ušetříte. Příznivě se jeví zakoupení ucelené solární soustavy ROTEX, soupravu tvoří solární kolektory a akumulační nádrž s velkou tepelnou účinností. Spolehlivá solární soustava dovede převést 80 procent ze slunce na teplo, to pak skladovat v akumulační nádržce.

Jako na solární soupravu, tak i na fotovoltaické soustavy můžete snadno obdržet finanční příspěvek. V České republice se fotovoltaika velmi používá, její role spočívá v transformaci energie ze slunečních paprsků na elektřinu. Finanční příspěvek by mohl být díky programu Nová zelená úsporám až 100 000 Kč. Do solárního panelu pak můžete investovat libovolnou částku, vše závisí na požadavcích, a na tom, jaký výkon solárního panelu opravdu požadujete. Můžete nakupovat přes webové rozhraní Iqenergy.cz, které jsou spravovány firmou SPOZE, s. r. o.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.