Přidal do kategorie Dům a zahrada on Leden 9 2016, 0 komentářů

Málo vitaminů, nedostatek sluníčka, málo pobytů na čerstvém vzduchu můžou mnohdy zavinit únavu organismu a náchylnost k různým onemocněním. Pro absolutní prevenci a dokonalou rekonvalescenci se výtečně hodí sauny, oblíbené jsou vířivé vany i infrasauny. Průvan v účtu vám koupě sauny, mobilní vířivky anebo vířivé vany určitě neudělá. Vybudování vlastního odpočinkového kouta, vklad do vlastního zdraví, relaxace a pohody se v budoucnu vždy zužitkuje. Zdraví si za nic nekoupíte.

Avizované sauny se hodí téměř pro všechny jedince. Při posezení v infrasauně se infračervené paprsky dostanou hluboko pod kůži, zahřívá se pokožka, krevního řečiště se prohřeje, svaloviny až po vnitřní orgány, to vše bez zátěže na srdeční sval. Je dokázáno, že infrasauny využívají ti lidé, již nesnášejí obvyklé sauny.

Odpočinkové vířivé vany patří k populárním relaxačním procedurám. Prodávané vířivé vany se doporučují zvláště těm osobám, které trápí svalové křeče, trápí je blokovaná záda, případně je postihují křeče v nohách a rukách. Moderní vířivé vany působí blahodárně na oběhový systém, uvolňují svalstvo a všechny nervy, po pár minutách se již organismus uvolní. Zdraví prospěšných je již 15 minut ve vířivce.

Můžete si prohlédnout vířivé vany zhotovené v mnoha typologiích pro odlišný počet osob. Pestrá nabídka relaxačních prvků zahrnuje také mobilní vířivé vany. Pozitiva mobilní vířivky spočívají hlavně v její variabilitě. Jak je patrno z názvu mobilní vířivky, že si vířivé vany můžete umístit do vhodných míst, kde si přejete s kamarády anebo rodinou trávit odpočinek při masáži. Není snad nic slastnějšího než společná relaxace ve vodě, relaxační lázeň ve vodě, která je zpestřená o vychlazené šampaňské a domácí dobroty pro oslavence.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.