Přidal do kategorie Dům a zahrada on Leden 13 2016, 0 komentářů

Současnost upřednostňuje vybudování zdrojů tepla, jako jsou kupříkladu krbová kamna, nebo moderní krby. Firma AMAR Krby Morava dokáže zhotovit náčrt, hravě vypočítá kalkulaci, přichystá 3D vizualizace zadarmo pro veškeré zájemce o krby, případně o oblíbená krbová kamna, avšak i o zahradní kamna, kachlová kamna, ale také o krbové vložky. Při výstavbě se vždy počítají požadavky zákazníka, užitý materiál a stavební plán. Veškeré krby a krbová kamna jsou stavěna jako originály.

Dlouholeté znalosti firmy AMAR a součinnost s topenáři a stavebními odborníky označují nárysy a stavby souprav pro krbové vložky s výměníkem, nádrží čerpadel, případně solárních systémů. Zdroje tepla se tak stávají nejen estetickou, tak ekologicky výhodnou a rentabilní součástí jakéhokoliv domu. Souhrnná nabídka pojímá také akumulační krby.

Výkonná krbová kamna jsou čím dál oblíbenější díky tepelným vlastnostem a estetičnosti, ale i díky jednoduché montáži bez složitých stavebních úprav. Výběr zboží je obohacen o krbová kamna, klasická krbová kamna rustikálního designu i kachlová krbová kamna. Před nákupem krbu nebo kamen si nechte poradit od našich zaměstnanců, nebudete mít tak starosti s vypočítáním tepelné ztráty objektu, či stavebním plánem a hlavně parametry komínu. Firma může zabezpečit i montáž.

Krbová vložka s výměníkem se může propojit s již stávajícím topným systémem v objektu, stejně jako s topením v podlaze, akumulační nádrží, bojlerem nebo vytápěním v dílčí místnosti. Pestrý sortiment pojímá více typů prosklení a rozměrů těchto tepelných zdrojů, díky tomu se tento tepelný zdroj stane estetickým prvkem interiéru. Váš výběr tepelného zdroje tepla bude jednoduchý, jestli zmíníte dispozice objektu a jeho technické parametry.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.