Přidal do kategorie Dům a zahrada on Leden 22 2016, 1 komentář

Společnost Nábytek Lupínková se zaměřuje na prodej kvalitního českého designového nábytku a to již od roku 1995. Nábytek Lupínková představuje díky své dlouholeté praxi prestižní značku spojenou s kvalitou, cenovou dostupností a originalitou. Nábytek Lupínková nabízí křesla, pohovky, sedací soupravy, sektorový a kancelářský nábytek, obývací sektorové stěny, ložnice, konferenční stolky a jídelní soupravy. Specialitou je nábytek na míru, který plní přání všem klientům.

Kvalitní nábytek na míru pak zahrnuje všechny kousky do bytu, na jaké si jen vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Ložnicový nábytek je s postelemi možné zkombinovat tak, abyste se po dlouhém dnu pořádně vyspali a dostatečně si odpočinuli. Stoly a židle jsou zejména z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme také sedací soupravy na míru od firmy PF Nábytek. Zájemce o kvalitní sedací soupravy na míru si z naší nabídky vybere kusy, jež se dají snadno přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potahovány jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. Navíc výběrem skutečně kvalitního nábytku máte jistotu, že vydrží 10 až 20 let.

Výběr válendy či postele je jenom na klientovi, který má k dispozici množství rozmanitých designů a materiálů. Známí čeští nábytkáři se věnují výrobě nábytku, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Nábytek do ložnice od spol. BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Firma Dřevotvar zhotovuje postele z dýhy, firma Maws se pyšní kvalitními celočalouněnými postelemi a Gazel vyrábí ze smrkového dřeva.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

1 Komentář

  • By registracePR on 7 Leden 2019 at 5:54 pm

    Skvělá škrabadla pro kočky z přírodních materiálů zakoupíte online v eshopu skrabadla-pro-kocky.cz. Výběr je zde opravdu široký. Pokud si nepřejete mít škrabadlo umístěno uprostřed pokoje, zvolte závěsnou variantu – tu jednoduše připevníte na zeď.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.