Přidal do kategorie Zdraví a kosmetika on Leden 21 2016, 0 komentářů

Všichni můžeme prožívat různé strachy. Může mezi ně patřit strach o své bližní, přiřazujeme sem i strach z prožité nemoci a strach o zdraví,  deprese z různých příčin, ošklivé krize středního věku. Tyto nepříjemné stavy jsou často medikovány, obíhají psychology, řeší to návyky, utíkají od reality, stávají se zlostní, nejsou vlídní, můžou mít sebevražedné tendence. A to nekončí dobře. Nabízíme spásné východisko, setrvávající na základech pochopení vlastní síly, pochopení sebe sama, všech vlastních schopností, nakonec umožní každému být znovu sám sebou.

Různé programy Moje síla dovedou u klientů udělat optimální předpoklad pro osobní rozvoj. Účastníci programů si během lekcí zvýší kondičku a psychickou pohodu, díky níž budou jednoduše čelit nástrahám života, nástrahám života, přemůžou strachy, dopátrají se možnosti, jak působit na okolí a zároveň se nenechat využívat. Během řízeného koučinku lektoři v každém naleznou pravdivou osobnost, jež přijímá i dává, v neúspěchu najde poučení,  krize středního věku dokáže překonat, ustojí deprese, bude vzdorovat závislostem, bude citlivější, prožije si své sny a přání, užije si pocit štěstí a hlavně se dokáže veselit každé ráno.

V programech Moje síla si jednotlivci najdou kurz dle svých potřeb. Roční programy jsou zpracovány pro klienty, kteří se dlouhodobě touží věnovat rozvinutí vlastní, ale se znatelným progresem za kratší dobu. Naše průběžné programy byly vytvořeny k prvotním ochutnávkám a rozkoukání se. Do všech pobytových programů Moje síla jsou zahrnuty jednorázové intenzivní lekce. Na individuálním růstu v souvislosti s osobními potřebami pracují koučink Moje síla a individuální programy.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.