Přidal do kategorie Řemesla a služby on Leden 15 2016, 0 komentářů

Včasná revize elektro odkryje komplikace elektrospotřebičů anebo hromosvodů o dost dříve, než se stanou neštěstí s životními zdravotními důsledky, na zlomených životech a na majetku. Pravidelné revize elektro majitelům pozemků a nemovitostí ukážou skutečný stav elektroinstalací, spotřebičů, hromosvodů a odhalí případné závady. Riziku vzplanutí zabrání revize hromosvodů, a to revize hromosvodů výchozí, revize hromosvodů periodické, rovněž i revize hromosvodů mimořádné.

Společnost Revize elektro Praha je specializována na revize elektro bez omezení napětí, jakož i na revize elektro nářadí a nutné revize elektrospotřebičů, vykonává bezpečnostní revize elektroinstalace a revize elektrorozvodů do 1000 V, povinné revize hromosvodů, jakož i revize elektro zařízení VN a VNN. Firma dokáže elektro zařízení bez omezení napětí montovat i opravovat, provádí dozor na pracích elektro zařízení bez omezení napětí „B“ příkaz. Navíc je společnost nově orientována na revize, opravy, servis a prodej elektroskútrů a elektrokol.

V průběhu revize elektrospotřebičů se veškeré spotřebiče firmou označí poznávacími štítky, elektrospotřebiče budou proměřeny a zjištěné údaje se zapíšou do vytvořených revizních karet. Během vykonávané revize elektrospotřebičů se testuje správná činnost spotřebičů. Závěrem je vystavena výsledná zpráva o stavu všech zkontrolovaných elektrospotřebičů.

Všechny zmíněné revize elektro a revize hromosvodů si žádá vyhláška podle zákonů č. 262/2006 Sbírky a č. 309/2006 Sbírky. V případě vzplanutí či zásahu proudem pak mnohdy pojišťovny krátí plnění, někdy nevyplácejí nic za situace, že majitel nemovitosti či pracovního objektu nesplnil zákonnou povinnost revize elektro a revize hromosvodů. Pokud se při inspekci přijde na to, že vlastníkovi scházejí potřebné revize elektro, se udělují sankce do výše 2 mil. Kč K získání certifikátu ISO a auditu na ISO potřebujete také platné revize elektro.

Slova: , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

0 Komentářů

Zatím nemáte žádné komentáře.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.