Přidal do kategorie Řemesla a služby on Únor 10 2016, 2 komentářů

Pro kvalitně provedené zemní a výkopové práce Benešov, Praha, avšak i na odbahňování rybníků, by se měli zvát zběhlí odborníci s náležitým technickým vybavením. Firma Libora Pospíšila má sídlo u Benešova a práce jsou prováděny hlavně v okolních lokalitách, to ale není předpoklad. S využitím vlastních zařízením jsou zemní a výkopové práce Benešov, Praha vykonávány bez zbytečných nákladů navíc. Na webových stránkách si zájemci mohou prohlédnout nabízená technická zařízení, kam spadají třeba minibagr, pásový bagr, pásový minibagr nebo také traktorbagr. Tyto stavební stroje, ale i hutnící techniku, pojízdné plošiny a nezbytné nářadí může zapůjčit půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Avizované minibagry, bagry, traktorbagry, stejně plošiny, smykové kolové nakladače, pracovní teleskopická plošina (rameno), ale například i zametací vozidlo se půjčují za smluvní částku, souhrnný ceník je k dispozici na firemních webových stránkách. Užitečná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha, pronajímá stroje v okolí Benešova, kolem Prahy a lokalitách středních Čech. Pro potenciální klienty je samozřejmostí odborná a proškolená obsluha. Zmiňovaná půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je k užití soukromým subjektům tak firmám.

Rovněž také nákladní autodoprava Benešov, Praha je zde pro jednotlivce i celé společnosti. Podmínky půjčení nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy, jakož i podmínky zápůjčky naleznete na internetových stránkách firmy. Libor Pospíšil pronajímá svá auta, a tak jsou služby a ceny velice příznivé. Kromě aut Tatra, Renault, vozidel Iveco, Man se půjčuje rovněž Ginaf 380 s hydraulickou rukou, nebo i podvalník pro dopravování těžkých strojů do 30 t.

Firma se soustředí i na půjčování hutnící techniky, navíc k tomu přistavuje a dává k pronájmu kontejnery, postará se o demoliční a bourací práce, rozkrájí asfalt anebo beton.

Slova: , , ,

Odkazujte prosím na tento článek, tím ho podpoříte:
Email a IM
Webstránky
Fóra

2 Komentářů

  • By registracePR on 10 Prosinec 2018 at 7:51 pm

    Značkové pneumatiky pro nakladače nakoupíte online na eshop.sss-stroje.cz. Vybrat si můžete pneumatiky od prověřených výrobců Galaxy, Voltyre nebo Camso. Pneumatiky vám dovezou až na místo.

  • By registracePR on 3 Červenec 2019 at 8:51 am

    Opravu brzdového třmene zvládnete dokonce i sami , pomůže vám opravná sada brzdiče , kterou si snadno zakoupíte online u společnosti Frenax. Kontrola brzd čas od času je nezbytná a vám nezabere moc času.

RSS komentářů k tomuto příspěvku.

Napsat komentář

 

ZDROJ.cz - katalog odkazů

 

Tento reklamní blog podporuje 1 článek, Kompletně.cz a CZIN.eu. Dále katalog Katalog Maq.cz a také je pr web registrovaný do megaKatalog.cz.